Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen jó szobadekorálási...

Milyen jó szobadekorálási ötleteitek vannak?

Figyelt kérdés

Már néztem a google-t,de nem sok dolgot találtam ami tetszene. Lila szobám van,elég kicsi,kb 1 méter széles lehet,és 3 m hosszú(vagy kevesebb).Az ágyam és az íróasztalom van csak benne.Gondoltam kicsit feldobnám valamivel,de nem igazán tudom még,hogy mivel.Lehetőleg valami olyat szeretnék amiből olcsón kijövök,vagy akár én magam is elkészíthetem. (:

Előre is köszönöm! ^^

13/L


2011. febr. 18. 20:01
 1/1 anonim ***** válasza:

ha 1 méter széles lenne a szobád, kötve hiszem, hogy elférnél benne :)1 méter az nagyon kevés...azért megpróbálok néhány tippet adni. az ágyadra pl. vehetnétek, vagy készíthetnétek baldachint, elképesztően feldobja a szobád, és egy kicsit "hercegnősen" érzed magad, és örülsz, hogy van egy kis fészked :) ha nem baj, adok egy olyan öletet is, amit sok év múlva-lakásfelújításnál remélem eszedbe jut. vegyetek olyan ágyat, ami olyan, mintha emeletes lenn, csak nincsen alsó szint, így befér alá az íróasztalod, és több lesz a hely a szobában.

dekorációs tippek még...esetleg lehetne olyan plafonról lelógó ikeás hintaszerűséged, az is nagyon jó... vagy babzsákfoteled. a függönyeid is sokat számítanak-persze ha van ablakod. ha kidíszíted valami neked kedves motívummal, máris más lesz a szoba hangulata... az utolsó ötletem az égősor: én egyszerűen imádom az apró, semleges égőket, nincs olyan nagy fényük, így elaludni is el lehet mellettük...ha zavar,takard le valami vékony, rózsaszínes/lilás anyaggal, a fény átszűrődik rajta, és úgyis nagyon szép. remélem, tudtam segíteni:)

2011. febr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!