Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minek öltözzek be farsangon?

Minek öltözzek be farsangon?

Figyelt kérdés
Nos 15 éves lány vagyok és valami vicces jelmezt kéne kitalálni de semmi ötletem sincs, szóval ebben kérem a segítségeket. Oh és ha tudtok akkor olyan jelmezt, ami házilag is elkészíthető! Előre is köszi szépen!
2011. febr. 19. 20:06
 1/5 Stojkovic ***** válasza:
Öltözz Lady Gaga-nak. Az nem nehéz.
2011. febr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mondok egy tutit! Fesdd be zöldre a hajad,tupírozd jól fel,öltözz valami nagyon dilis ruhába,és fesd ki magad fekete,kék,vagy valami nagyon vörös rúzzsal,és nagyon erősen pirosísd ki magad.(Én is így voltam farsangon).Ha tuti vicceset akarsz,és bevállalod magad így akk ez tökéletes ruha.
2011. febr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Uh Lady Gaga.. köszi nem :P 2. :D Ennyire nem vagyok bevállalós :D De van benne valami És milyen néven futottál?
2011. febr. 19. 20:42
 4/5 anonim válasza:

1.Egyik feled menyasszony, máik feled vőlegény. Szószerint értem bár nehéz megcsinálni.


2.Szőrnyella

2011. febr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 k réka válasza:
szerintem öltözz apácának.:)
2011. febr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!