Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez normális? (bővebben lent)

Ez normális? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Mióta megtértem,egyáltalán nem akarok bulizni,suli bálra menni meg semmi ilyesmi,rosszul vagyok tőlük.Nem látok értelmet abban,hogy egész nap készülődjek,csili-vili cuccok,smink és a többi,aztán elmegyek h 2-3 óráig p*csát rázzak,és már mehetek is haza. Farsangi bálra sem akarok menni,egyszerűen semmi kedvem,sőt undort kelt bennem.

Ez normális?:O :S

13,5/L


2011. febr. 20. 00:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Én sem látom annak értelmét amiket leírtál, nem is kell ilyeneket tenned. De aminek a leginkább nincs értelme mindezek közül az a megtérés. :)
2011. febr. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Számodra.De számomra Isten jelenti az életet.Bár szerintem jobb ha ezen nem lovagolunk,mindenki hisz amiben akar,én sem erőltetek rá senkire semmit. Úgy sem tágít egy ember sem a maga véleményétől,szóval értelmetlen lenne ilyesmi miatt vitába egyeledni. (:

Köszi a választ!

2011. febr. 20. 00:17
 3/9 anonim ***** válasza:

00:06 vagyok


Mindig én voltam az aki azt mondta, hogy az életkor nem számít, de mégis azt kell feltételeznem, hogy még nem ástad magad bele a "hit" szócska világába 13-14 évesen. Tényleg nincs értelme belebonyolódni, mindenki egy érzést keres és más-más módokon érik el azt, megtérésben, tudományban, vitorlázásban. Ezt az érzést nevezhetjük istennek, de akár szemgolyónak vagy pudingnak is, attól még ugyan az.

2011. febr. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen normális.:)
2011. febr. 20. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, normális, az a kár hogy nem sok ilyen lány van mint te. Azok a nem normálisak akik folyton buliznak meg hótrészegre leisszák magukat, cigiznek meg megba.szatják magukat, másnap meg még büszkék is rá, meg hogy minden dolgozatuk és feleletük karó, meg hogy 5 tárgyból bukott. Na ez a nemnormális.
2011. febr. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én még nem tértem meg (sajnos), de az ilyesmikhez nagyon nincs kedvem. Illetve nagyon ritkán van. Tényleg nagyon ritkán.


18/L

2011. febr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha tényleg így gondolod akkor normális, de ha valójában szeretnéd ezeket a dolgokat és csak a vallásosság miatt fojtod el magadban ezt a vágyat az már sztem nem lenne normális
2011. febr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:49


Hmm,látom azért ott van az a sajnos.Ha gondolod felvehetsz msn-re és segíthetek ha van valami kérdésed,problémád ezzel kapcsolatban. ^^ Elég sok megtapasztalásom van Istennel kapcsolatban,úgy hogy tudok neked segíteni,már ha rászorulsz... (: (m.recsol8@hotmail.com)


Köszönöm a válaszokat,az utolsónak csak annyit,hogy egyáltalán nem akarom ezeket a dolgokat,és nem a vallásosság miatt fojtom el. (:

2011. febr. 20. 16:26
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, ott van a sajnos.

Köszi szépen a segítési szándékot. Ha probléma lesz, amiről beszélni szeretnék, akkor már van kivel. :)

2011. febr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!