Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A lányoknak miért jó, hogy...

KINGMAX kérdése:

A lányoknak miért jó, hogy naponta váltogatják a hajukat?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam. Általában egyenes, kiengedve hordom. Esetleg buliba begöndörítem néha, ha meg reggel nincs kedvem annyira átvasalni, vagy fésülködni, akkor begumizom.. Szerintem aki minden nap más frizurával megy el otthonról, az nem jó alvó és korán kel, kell valami amivel reggel elüsse az időt. :D
2011. febr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:D de most olyanokra gondolok akik teszem azt: hétfőn vörös göndör, kedd vörös gumival, szerda szőke őőő hát mondjuk egyenes, csütörtök szőke lófarokkal. Most csak mondtam valamit, nem volt még pont ilyennel dolgom, de hasonlóval igen.
2011. febr. 23. 16:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy naponta váltanák a hajukat,esetleg csak a frizurájukat.
2011. febr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Abban már jobban hiszek h havonta váltják a színt.:D
2011. febr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jó, most köss bele! :)

Nekem mindegy hogy haj vagy frizura nekem ugyan az...

De miért van az, hogy naponta váltogatják a lányok a FRIZURÁJUKAT, de a pasik jó ha évente - évtizedente.

2011. febr. 23. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!