Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudnék venni airsoft...

Hol tudnék venni airsoft spring pisztolyt legfeljebb 4-5 ezer forintért Budapesten?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 14:37
 1/5 anonim válasza:
nekem van egy vadi új (max 50 et lőttem vele) full fém az egész belseje is, érdekel? 8500 ba mondom ilyet 20 körül árulnak, aminek külseje belseje fém.. (tuningolt, erősebb rugóval) 380 fps.. nem elírás 380 fps...
2011. febr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kellene,mennyit lehet lőni vele kb ?
2011. febr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
pontosan mi a kérdésed? "mennyit lehet vele lőni"? Ha arra gondolsz a tárba hivatalosan 10 golyó megy, de mivel írtam hogy tuningolt fegyver így 11et kezel. Ha arra gondoltál hogy meddig jó? A válasz rá hogy "örökre", mivel full fém az egész nem gagyi kínai műanyag, erősséget hogy szemléltessem 11 vastagságú papír célzótáblát átlyukaszt gond nélkül
2011. febr. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Budapest/Varos Liget/Pietro Beretta/kivül belül fém/5200 FT/12-es tár kapacitás.
2012. jún. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

ja és élethü nagyság

.

2012. jún. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!