Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítség kellene! Hogy kérdezz...

Segítség kellene! Hogy kérdezzek rá, hogy mit szed a pattanásaira?

Figyelt kérdés

Van egy lány az angol csoportomban, akinek év elején nagyon pattanásos volt az arca. De az elmúlt egy-másfél héten nagyon sokat javult, és már csak annyi van, amit alapozóval szépen el is tud fedni. Barátnője véletlenül elmondta, hogy szed rá valami gyógyszert, amit a bőrgyógyásza ajánlott, de amikor megkérdeztem, mit, azt mondta, ezt nem is szabadott volna elmondania, és kérdezzem a lányt.

De hogy kérdezzek rá? (Nekem is szükségem lenne egy ilyen "csodaszerre"...)

15/L


2011. febr. 25. 20:30
 1/2 habibi ***** válasza:
mondd meg neki, h. készülsz bőrgyógyászhoz mert vmit szeretnél a pattanások ellen. Kérdezd meg, h. nem hallott-e valami csodaszerről, ami eltünteti őket.
2011. febr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előző módszerével élj, tehát indirekt módon csináld, ne közvetlenül kérdezz rá.


Én mindig ezt szoktam csinálni.

Csak szóba hozom a témát, pl. hogy annyira kedvelem Jessica Simpsont, olyan szép a haja, meg csinos is és a reklámokban tuti nem retusálják. Mint például a ProActive krémes reklámban, ott biztos hogy őt mutatják és olyan szép a bőre! Hát nem? ...válaszolnak, de ne engedd hogy elvigyék a témát hanem amíg fejtegetik kinek tetszik kinek nem kérdezd meg:... Szerintetek tényleg hat az a ProActive izé? Vagy mástól olyan szép. ... nah itt lehet benyög vmit... ha nem akkor kérdezd meg hogy Ti am milyen arctisztítót és sminklemosót használtok? és először ne rá nézz, hanem vki más barátnődre/ csoporttársadra. Aztán amikor ő válaszolt nézz rá a köv. áldozatra, én mindig így jelzem - vagyis mindenki más is hogy az ő válaszukra is kíváncsi vagyok és akkor autamatikusan válaszolni fognak.


Nah de ez csak egy példa hogy én hogy csinálom.

Hogy hogy szedek ki kényes infókat másokból szex stb...

A lényeg hogy ne ezzel kezd, hanem vmi totál távoli dologról indíts, hogy előtte már jót beszélgessetek :D:D


A témát meg majdnem mindenki tudja csavarni.


Jah am elárulom hogy fogamzásgátlót, antibiotikumot vagy isotretionint szed nagy valószínűséggel.


[link]

2011. febr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!