Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ugye minden egyes munkahelyen,...

Ugye minden egyes munkahelyen, akármilyen "kategóriájú" (értem ez alatt, kisközért, vagy Tesco, vagy iroda vagy akármilyen munkahely) az állami és nemzeti ünnepek napján természetesen mindenhol munkaszünet van, ugye? :D

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 23:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem. Ahol váltóműszakban dolgoznak, ott nem.


Egyébként saját tapasztalatom az, hogy akár húsvét, akár karácsony van, akár bármilyen ünnep, ha bemenni nem is kell a munkahelyre (ellenkezőjére is volt már példa, mármint hogy 1-2 órára szaladjak már be), de olyan még nem volt a sok év alatt, hogy ne zaklassanak a telefonnal.


Indoklás: ÖRÜLJ HOGY VAN MUNKAHELYED!!!! (nekem ezt szokták mondani)

2011. febr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a válazt! Utólag viszont belegondoltam, hogy például május 1-én október 23-án augusztus 20-án nyitva sincsenek, karácsonykor is csak 24-én asszem 4-ig, úgyhogy be se kell menni, amikor nincs nyitva.... reagálj kérlek
2011. márc. 1. 00:23
 3/10 A kérdező kommentje:
Belegondoltam és ez egy marhaság! persze, majd ünnepnap készenlétben állok, hogy be kell menni, mi? Hallottam, hogy ünnepnapok előtti napokon a dolgozókat kizavarják és csak az ünnepnapok után mennek.... mikor volt ez? Ezer éve? Irj kérlek
2011. márc. 1. 01:01
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Itt vagyok már :)

Szóval, nálunk ez úgy működik, hogy munkaidőn kívül is mindig telefonálnak valamiért és egyáltalán nem érdekelt senkit sem, hogy december 24.-e van.... és hogy december 26.-a van..... itthon kellett szerkesztgetnem a gépen. Október 23? Ugyan már! Simán be kellett mennem valami 1-2 órás marhaságot elintézni, nem mintha nem ért volna rá másnap.... Na de, mint már leírtam előbb, örüljünk hogy van munkahelyünk! És ha belegondolok, nagyon is igaz, ezért nem szólok egy szót sem.

2011. márc. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja, nem válaszoltam véletlenül arra, hogy mikor volt ez. Most decemberben, és a mai naptól visszamenőleg mióta ott dolgozom, sok-sok éve.
2011. márc. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na ez egy munkahelyen sincs igy! Nincs nyitva egy bolt sem ünnepnapokon, ugyhogy hazugság az egész.... Meg ne hogy már ne szóljak azért egy szót sem ha igy volna ami irsz, de nincs igy!
2011. márc. 9. 16:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem boltban dolgozom, hanem irodában. És így van sajnos. Nekem sem tetszik, de nem tudok mit tenni. Engem ne hazudtolj meg, ha kell, felveszem veled a kapcsolatot, bejöhetsz hozzám, utánakérdezhetsz.
2011. márc. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem boltban dolgozom, hanem irodában. És így van sajnos. Nekem sem tetszik, de nem tudok mit tenni. Engem ne hazudtolj meg, ha kell, felveszem veled a kapcsolatot, bejöhetsz hozzám, utánakérdezhetsz.


Irodában pláne nincs igy, látsz te egy irodát ünnepnap nyitva? Ne röhögtess már kérlek! :) te önmagadat hazudtolod meg, irodában nincsen váltott műszak :) :)

ja és ha nem boltban dolgozol, minek válaszolsz... :) nem irodát kérdeztem, minden hivatalos irodában ünnepnap nics munka, ennyi ! Különben is utánaérdeklődtem, mind irodában, mind boltban, úgyhogy nem kell a rizsa oké?

2011. márc. 12. 00:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy! Annak azért örülök, hogy megerősítettél abban, hogy nem normális munkahelyen dolgozom.
2011. márc. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Te hülye vagy! Annak azért örülök, hogy megerősítettél abban, hogy nem normális munkahelyen dolgozom.


Ne tombolj kérlek szépen! :) Megpróbálasz megetetni és közben nem is arra válaszolsz, mint a nagy kérdésben feltettem :))) Törvényileg nincs nyitva akkor semmi, se iroda, se áruház, se bolt.... Törvényileg tiltva van,. akkor te mi a francról beszélsz?? :)

2011. márc. 13. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!