Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A hugom egy...

PT-Daniel kérdése:

Mit tegyek? A hugom egy földönkivüli! Nem tudom, mit tervez, de biztos vagyok benne, hogy az nem jo az emberisegnek!

Figyelt kérdés

Meggyözödesem, hogy hugomat földönkivüliek telepitettek edesanyam mehebe! De senki nem hisz nekem! Babaken kek es rancos volt (azt mondtak kesön szülött), agyonhajas fejjel, egy hatalmas piros pont a homlokan es tipikusan alien alaku fekete szemmel! Nagyon durvan nezett ki!


Most 23 eves, körbe utazta a fel vilagot, beszel öt nyelven folyekonyan es egy csomo nemzetközi diakszövetseg tagja! Mi lehet a feladata vagy küldetese es hogyan hiusithatom meg?


Kiskoromban probaltam bele tenni a sütöbe, de szüleim nagyon mergesek lettek ram. Szerintem, ök nem igazan hisznek nekem, vagy mar a befolyasa ala kerültek. Nem szeretnem testi eppseget veszelyeztetni, mert szüleimnek tul nagy fajdalmat okoznek es ha csak nem valami zöld savbol all a vere, aleg nehezen magyarazom meg a birosagnak, hogy igazabol szandekomban allt megmenteni az emberiseget.


Gondolhatjatok, hogy lehetnenek akar artalmatlan szandekai is, de ti nem lattatok a szemet! En tudom, hogy gonosz!


2011. febr. 28. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Schizophrenia paranoides?
2011. febr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szerintem egy beépített reptoid lehet a leírás alapján. a testének víz arány mérésével tudod 100%-osan megmondani hogy reptoid vagy nem.

ha kiderül hogy az, akkor ne öld meg, kötözd meg és vidd el valamelyik földalatti titkos ellenálláshoz.

2011. febr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen jókat lehet röhögni az ilyen kérdéseken, meg a másodikhoz hasonló válaszokon. :)
2011. febr. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
morbid..
2011. febr. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ez esetben rabul kell ejtened a lelkét és bebörtönöznöd valamibe, hogy uralmad lehessen felette.
2011. febr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Sunáznám.
2011. febr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mibe hogy ő egy kree!

[link]

2011. febr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Gondolkodtam azon, hogy normal es normaltalan valaszokat varok, de ugy latszik, itt tenyleg barmilyen ökörseget kepesek komolyan venni az emberek!

...jajneeztnemakaromirniimndiueonlkndrvgldj


Vaaaaaaauralmalalahajtottotngfrrlkgrg.


khöhöm! ezennel szeretnem visszavonni aljas feltetelezeseimet szeretett testveremröl, akit ezennel jelölni es tamogatni szeretnek minden orszag elnöksegere...kiveve kanada!

2011. márc. 1. 00:24
 9/9 anonim ***** válasza:
en ufo vagyok
2011. márc. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!