Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen munkára van lehetőségem...

Milyen munkára van lehetőségem gimi mellett Bp-en?

Figyelt kérdés

Elsősorban III.ker-ben (Óbuda) vagy a II, XII. kerületekben lenne a legjobb, de amúgy bárhol Bp-n. 18 éves elmúltam, de még nincs érettségim (5 éves a suli, 11-es vagyok). Van valahol munkalehetőség, ahol kb heti 2-3 délután kéne csak dolgozni (=suli mellett is lehet) és nem feltétel az érettségi? Szükségem lenne a pénzre, persze ennyi munkával nem annyi, amiből el tudnám magam tartani, csak gyűjteni szeretnék. Nem vagyok amúgy sík hülye, nem akarom elhanyagolni a sulit, de elég jól megy, viszont mellette a zenén kívül semmit nem csinálok, mert ma már minden szakkör horribilis összegekbe kerül.


Nagyon jó lenne, ha konkrét állásokat tudnátok írni (pl. ha valaki látott kiírva bolt ablakába, hogy eladót keresnek, vagy bármi...), de akár csak munka ötletek is jól jönnének. Köszönöm előre is!!


2011. febr. 28. 22:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Universitas diákszövetkezet ( meló-diák stb)

lehet borítékokat kibontani, számítógépes marhaságokat csinálni stb suli mellett is

2011. febr. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!