Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem lehet feltenni úgy...

Kocsis Magdolna Anna kérdése:

Miért nem lehet feltenni úgy egy kérdést és leirni a problémádat, hogy egyes emberek mint hitetlen Tamások nekezdjenek ki? Miért nem kérdeznek mielött itélnek?

Figyelt kérdés

Feltettem egy kérdést melye kaptam bőven választ és volt

kiben meg volt a jó szándék,de voltak kik hitetlenkedtek.

Nem kérdeztek, hanem elitéltek.

A történetemhez hozzá tartoznak a következők!

45 éves vagyok és 3 gyerekes családanya aki 7 éve egyedül neveli a gyermekeit. Mielőtt munkanélküli lettem jobban ment a sorom. Az internet a mai emberhez hozzá tartozik mert munkát is tud azon keresni. Igen van msn,skypom,és fent vagyok az iwiwen,myvipen,hi5,facebookon is.

Mindenhol azt irtam hogy párkapcsolatban élek mert kaptam

olyan ajánlatokat amik nem a legszebbek közé tartozik.

Eszem ágában sincs semmilyen kapcsolatot létesiteni mikor

két rossz házasság és egy rossz élettási kapcsolat van mögöttem. Mindegyik agressziv volt. Nekem sikerült kimenekülnöm még nagyon sok nőnek nem sikerül. Nagyon jól megvagyok egyedül.Megnyugtatásul közlöm még alkalmi barátom sincs mivel én soha nem tenném ki ilyesminek a gyermekeimet.

Gyermek és Ifjúsági Felügyelő a szakmám, de dolgoztam telemaketingens vezetőként is sokáig és ingatlan tanácsadóként is.

Soha nem fogyasztok alkoholt. A gyermekeim az életem mert nélkülük üres lenne, és nem lenne semmi értelme.

Igen szeretek billiárdozni mert a volt férjem tanitott meg rá,mert neki az volt az élete a családja helyett.Én pedig megtanitottam a gyermekeimet és volt mikor elmentünk együtt és jól éreztük magunkat sokat nevettünk.

Mind ez már régen volt.

Amugy nagyon sokat olvasok, rajzolok, könyvet és verseket

irok.

Mint mindenki más én is szeretem a jó zenéket és szeretek táncolni bár már egy hét évvel ezelötti baleset miatt nem tehetem meg mert tönkre ment a térdem ami bozalmasan elviselhetetlen fájdalmakat okoz még a mai napig is.

Mikor az ember regisztrál egy olyan honlapra mint az iwiw

akkor leija, hogy mi az amit szeret és az hogy valaki szeret bulizni(de nem teheti meg) az még nem bün.

Én még soha nem itéltem el senkit sem. Én elöbb kérdezek az illetötől mi elött bármi következtetést is levonnék.

Azoknak üzenem akik nem hiszik el mind azt amit leirtam az elöző kérdésemnél, hogy jöjjön el és gyözödjön meg a saját szemével arról hogy igaz e!!!

Fogalma sincs róla hogy milyen nehéz úgy élni, hogy nem tudod mit teszel az asztalra mert nincs rá pénzed.

A szegénység a legrosszab dolog a világon és én sem gondoltam volna soha hogy nekem és a gyermekeimnek valaha is része lesz benne.

Remélem nem bün az hogy az ember kérdez, hiszen ez az oldal azért jött létre.Vagy az bün, hogy valaki szereti a gyermekeit és ezért kérdez? Vagy az hogy valamikor neki

is jobban ment? Vagy talán az, hogy vannak dolgok amiket szeret de nem teheti meg mert felelőséggel tartozik 3 gyermek életéért és annak fejlődéséért?

Szeretettel várok mindenkit aki nem hiszi el mind azt amit leirtam és föleg azt aki az iwiwn kutya futtában olvasot rólam. Az ajtóm nyitva áll.Leirtam az előző kérdésemnél az email cimemet irjanak és nagyon szivesen leirom a cimemet,hogy eltudjanak jönni, hogy a saját szemükkel gyözödjenek meg a valóságról. Köszönöm.


2011. márc. 1. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, nem bántani akarlak, de ne gondold, hogy az ide járó emberek világa kizárólag körülötted forog... Ha senki nem akar elmenni megnézni téged a saját szemével, akkor csalódott leszel?
2011. márc. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Megértem a problémádat, engem a legjobban a családi kapcsolatok témakörben tudnak felhúzni, mert nagyon sok olyan ember van itt aki imád névtelenül ítélkezni, és nem azért jön erre az oldalra, hogy hasznos tanácsokat adjon.

Az általad leírtak alapján egy értékes ember lehetsz, akinek helyén van az esze, és önfeláldozó anya is vagy, mert nem tennéd ki a gyermekeidet egy esetlegesen sikertelen kapcsolatod kedvezőtlen hatása miatt. Ne foglalkozz mások véleményével, a lényeg, hogy te tudod, helyesen cselekszel. Tudom, könnyű ezt mondani! Én is rosszul viselem az igazságtalanságot, de nem is kell várni vadidegenektől, hogy belédlássanak. Akit igazán érdekelsz, az felfog neked tenni egy csomó kérdést, azért, hogy megfelelő kép alakuljon ki benne rólad, akit meg nem érdekelsz, az már az első sor után ítélkezni fog!

Nagyon sok a rosszindulatú ember az általam olvasottak, tapasztaltak alapján. Próbálj azon kevesek válaszából erőt meríteni, akik kedvesen álltak hozzá, és jótanácsot kaptál tőlük! A többiek meg menjenek a pokolba!

2011. márc. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hidd el nagyon sokan vannak még ennél rosszabb helyzetben mint Te, de nekik annyi pénzük sincs itt írogassanak!
2011. márc. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem semmi baj nincs mindazzal amit leírtál.sok ember gondolja úgy h mindenki 1forma pedig a hősök is attöl lettek hősök h minden háborut tuléltek 1 karcolás nélkül és ez bizonyíték arra h nem mindenki olyan.Bár azt mondom h egy család miatt sokmindenről le kell mondani de ugy gondolom h vagy még olyan fiatal h keress még magadnak egy barátot vagy kapcsolatot és ne csak a családodról szóljon az élet mert a gyerekek 1x kirepülnek és akkor más lesz az életed.a szegénység pedig nem szégyen.igaz kétségbeesik az ember ilyenkor de sose szabad feladni...az élet akadályok sorozata és minden akadály egy ujabb esély a következö akadályra.és ezt szerintem te jól tudod.
2011. márc. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem értem, milyen előző kérdésről van szó, vagy hogy jön ide az iwiw. Csak azt akarom neked mondani, hogy: sz@rd le, ha valaki kötekszik veled, vagy nem hisz neked el valamit, vagy esetleg ítélkezik és sérteget. Tojd le. Nyugtasson a tudat, hogy nincs igaza, és egyszerűen rá se ránts. Te se leszel kevesebb a sértés miatt, és ő se lesz több a vélt igaza által. Az embernek az ilyen rosszul esik 2 percig, aztán túllép rajta. Esetleg írj vissza neki valami "kedveset", de nem érdemes belelovallni magad, mert csak felhúzod magad. Úgyhogy talán még jobb, ha nem is reagálsz.

Amúgy is sokan ezerszer rosszabbak, mint azok az emberek, akiket itt vélt problémáik miatt elítélnek valamilyennek, csak így kompenzálnak. Itt egy hely, ahol anonimen kiadják magukból a kisebbségi komplexusukat, stb. Nem kell velük törődni! Felesleges ilyesmit kínálgatni, hogy jöjjön el, nézzen meg, mert egyrészt téges se kéne hogy ennyire érdekeljen egy csapat hüly.e véleménye, plusz őket se érdekli. Csak beírtak egy random fröcsögést a kérdésedre, de valójában tojnak mindenre. A hangjukat akarják hallatni. ha meg olyan sügérek, hogy tényleg elhiszik, hogy egy kommentből meg tudnak téged ítélni, akkor legyen nekik jó...


Szóval ne törődj velük. Tudom, meg tud sértődni az ember, meg rosszul tud esni neki egy-két hsz, de ott a tudat, hogy nincs igazuk, ennél, több nem számít. Viselkedj érett felnőtt módjára, és az ilyeneken lépj át.


25/N

2011. márc. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ha nem jön el senki megnézni nem leszek csalódott de viszont akkor nekem lesz meg a véleményem az illetökről hogy elöbb jár a szája mint gondolkodik. Én nem sértödtem meg csak az igazságtalanságot nem szeretem. A világon legkönnyebb dolog másokat megbántani, kritizálni.

Megérteni és szeretni sajnos már egyre nehezebb dolog egyes emberek számára. A rossz indulat nagyon bántó tud lenni, de ha ettöl boldogabb valaki ám legyen ez élete célja.


A többieknek pedig köszönöm a megétést és a kedves hozzászolásokat és teljesen igazat adok nekik. Köszönöm.

2011. márc. 2. 07:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!