Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért hordanak a csajok télen...

Egerecske kérdése:

Miért hordanak a csajok télen a nagy hidegbe szoknyát, amikor közben kabát van rajtuk?

Figyelt kérdés
Csak felül fáznának ,, ?! Átlagos nőkról beszélek, akik pl utaznak ,munkába, suliba, stb helyre. Tudom h vannak az utszéli csajok. Az eyg más téma.
2011. márc. 4. 00:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Mert most ez a divat.

Egyébként elárulom hogy egy pamut harisnya+szoknya kombináció sokkal melegebb mint egy farmernadrág.

Ennyi :)

2011. márc. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Biztos van benne valami, de legalább akkor a harisnyátol nem fáznak meg :) ha melegebb mint eyg farmer
2011. márc. 4. 01:05
 3/10 anonim ***** válasza:

A hosszú szoknya meg különösen meleg :) Én azokat imádom, és mindig hordom őket télen.

De valóban jó vastag harisnyával, meg hosszú szárú csizmával jó meleg egy téli szoknya :)

2011. márc. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem speciel a lábam nem szokott fázni (harisnyában meg csizmában persze), inkább a karjaim meg a nyakam ami miatt nagyon fázós vagyok, szóval én inkább felülre öltözködöm. :)
2011. márc. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a meleg felfelé száll, szóval nem kell aggódni, a szoknya benntartja a meleg pukit :D
2011. márc. 4. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Divatba jött egy új valami: fekete vastag harisnyanadrág és hosszú pulóver ami a popót is eltakarja. Már minden csitri ilyet hord :D Sok divatmajom
2011. márc. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a nyári szoknyában rohangálósakat nem értem.A téli szoknyák nagyon vastag anyagból készültek.Cicanacikból is van téli változat,ami belül bélelt.(én nem hordok egyiket semi,nadrágos /rövidnadrágos vagyok),télen rövidet sem,de aki évszaknak megfelelő változatban van az nem baj:))Tizenévesek között látok nyári változatokat,és belefutottam olyan ,hogy télen lycra harisnya(talán 30 den-es lehetett), na őt gondolatban megdicsértem.
2011. márc. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*olyanba
2011. márc. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Régen nem jártak a nők télen sem nadrágba. De aki igényes munkahelyen dolgozik,az csak szoknyát visel. A nadrág inkább sportos viselet.

Akkor is,ha ma ezt sokan nem tudják.

2011. márc. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszi a sok válaszokat,

írhatok még

Most már lassan jön a jó idő,még kabát se kell :)

2011. márc. 4. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!