Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen hely Kőbánya?

Milyen hely Kőbánya?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 14:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

X.kerültei kőbánya??

Én ott éltem,ott nőttem fel..Anno annak idején tök jó volt a paneldzsungelben élni...De jó pár éve,hogy elköltöztem..Nemrég egy régi barátom mondta(akivel együtt nőttem fel) hogy már nem olyan jó környék..Este már nem menne végig egyedül a lakótelepen sem..

2011. márc. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Prolinegyed - értsd: a munkásosztály lakott ott az átkosban. Ma... kinézetre tiszta Havanna ltp. Amúgy nem tudom. Ha oda akarsz költözni... Én nem tenném. Mocskos lépcsőházak, vékony falak...
2011. márc. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ,melyik része.Ahol most lakom nagyon szeretem,a férjem itt nőtt fel,nemrég költöztünk ide(Alsórákos).Előtte Gyárdűlőn nem szerettem laki,több atrocitás is ért.
2011. márc. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

*lakni


A prolinegyed meg gyönyörű általánosítás.Az,hogy koszos,vagy nem a gondnokon múlik,a fal meg a gazdagréti panelban is vékony.

2011. márc. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kőbányának vannak kevésbé rossz, és rossz részei. Jónak egyiket sem nevezném, talán csak az új lakóparkokat a Kökinél.
2011. márc. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a gondnokon múlik. Vagy a gondnok az, aki naponta bejárja a házat, hogy összekoszoljon mindent?
2011. márc. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 cicamancs. válasza:
100%

Én itt lakok kőbányán x kerület

a falak tényleg vékonyak,viszont nem rég lettek lefestve a panelok,elég szépek lettek. Elég sok iszákos,szegény ember lakik itt,de ahol én lakom elég csöndes és nyugodt környék. És az emberek is normálisak. Este is simán mászkálhatok,mondjuk nem mondom azt h paradicsom élet..Ha választani kell ink mást válassz mint ezt a helyt.

2011. márc. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi az árkádmellett lakunk közvetlen, most kamerázták be a gyakorló utca környékét 16 térfigyelővel, szóval itt biztonsáosabbnak égen sokat jártam KÖKi felé 85össel, és hát..Újhegyi lkt- KÖKi és környékén nem szívesen laknék.
2011. jún. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

én szeretem kőbányát, itt élek mióta az eszemet tudom. én sok helyet neveznék jónak :) például az óhegy parkot, amit nagyon régen, és gyakran most is barátság parknak hívunk. am meg aki itt születik annak szerintem szerencséje van, mert itt aztán ebben a közösségben megtanul talpraesettnek lenni. ezt nem tudom hogy pozitívumnak soroljam-e be, vagy negatívumnak.

nagyon sok a cigány, egyik legromásabb kerület a 8-ker után és volt már, hogy anyámat is megverték a buszon és mindenhol az újságban, meg az iskolákban is csak annyit hallunk, hogy sötétedés után ne hagyjuk el a "menedékünket". én igazából élvezem ezt. olyan mint egy túlélési park, vagy valami ilyesmi. amúgy ehhez képest többször is kiszöktem otthonról este 12 és hajnali 1 között 16 évesen és senkivel nem találkoztam aki megvert volna vagy akár csak rám is üvöltött volna. jó, egyszer volt mikor valaki nagyon félelmetesen és látványosan elkezdett követni, de akkor sem történt semmi.. elszaladtam..


na szóval mondhatjátok jó helynek, mondhatjátok rossz helynek, nekem mindegy, én itt születtem és nagyon sok érzelmi érték illetve emlék köt ide, szóval én szeretem.


ja és az árak átlaga jóval alacsonyabb mint a többi kerületben ;) csakmert szerintem elég nagy "nyomor" van, bár ezt annyira nem nevezném annak, és ha kimegyek dolgozni egy másik kerületbe vagy valahova máshova akkor az ott keresett pénzt több mindenre tudom elkölteni itt kőbányán, mint mondjuk zuglóban.. jó persze árkád kivétel.

2011. szept. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Ez eddig oké, mindenütt vannak gázs környékek. Valaki szerint a polgármesteri hivatal környéke mennyire kerülendő? Pl.: Ónodi utca. Mert ottt viszont van egy pár új társasház is.
2012. jan. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!