Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha elmegyek és csináltatok...

Ha elmegyek és csináltatok igazolványképet (amiből 4-et kapok) és megkérem, hogy a sebeimet photoshopolja (seb nem heg, tehát el fog múlni) leszedi?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha polaroid géppel csinálja,akkor nem tudja retusálni,de ha nem azzal akkor biztosan.
2011. márc. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Olga néni ***** válasza:

AZ igazolvány képet régen nem engedték retusálni. Ott fontos a felismerhetőség, sajnos a seb, a heg különös ismertetőjelek. Bár ma már az útlevél, személyi igazolvány kép az okmányirodában, kamerával készül. Ott biztos nem retusálnak. Vagy BKV bérletre gondoltál? Mert ott mindegy.


Egyébként amiből négyet kapsz, az tuti polaroid. Nem lehet retusálni.

2011. márc. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

csak ilyenekre, hogy :naplóba ... nem igazolványba

és ezek nem olyan sebek, mikből hegek lesznek...szépen leesik és olyan lesz mint előtte

2011. márc. 9. 20:24
 4/5 Olga néni ***** válasza:
OK, értem, de sajnos a polaroid nem retusálható. Ha digitális képet csináltatsz magadról, az photoshop-pal maximálisan editálható.
2011. márc. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia. Fotós vagyok. Én kiretusálnám, mert nem állandó jellegű karaktere az arcodnak.

Szakmai etika alapján nem retusálhatók: állandó hegek, sérülések, foltok, anyajegyek, pigment.


Még felárat sem kérnék érte, mert én sem szeretem, ha olyanért fizetnék feleslegesen, amiről nem tehetek.

2014. jún. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!