Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek hülye ötlet egy...

Kellar J. kérdése:

Szerintetek hülye ötlet egy földalatti lakhelyet csinálni?

Figyelt kérdés
A választ pls érvekkel támaszáttok alá
2011. márc. 6. 13:51
 1/4 anonim válasza:
ööö bunkert akarsz?!
2011. márc. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt érdemes, főleg atomtámadás és bombázás esetén. De akkor jó sokrétegűre csináld,örökre elegendő kajával ;)
2011. márc. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem, nem hülyeség.


Én már csak azért is csináltatnék, mert utálom nyáron a nagy viharokat, és ilyenkor szívesen elbújnék a föld alá, hogy ne lássam, ne halljam. Az utóbbi évek tornádógyanús időjárását tekintve sem hangzik ostobaságnak. Amerikában pl. divat, de Svájcban is jellemző, hogy a házak alá nagy pincéket építenek.


Végső soron szerintem egy atomtámadás esetén nem sokat ér egy egyszerű pince, hiszen ahhoz, hogy érjen is valamit, levegőszűrő berendezés is kellene, meg víztisztító, meg sok-sok konzervétel, meg még a jó ég tudja, mi minden. Egyébként sem valószínű, hogy ha nagy háború lesz, az atomot fogják bevetni akkor, amikor már remek vírusok vannak kifejlesztve, amiket csak az tud gyógyítani, aki készítette, tehát akinek megvan hozzá az ellenanyag is.


Atomtámadás esetén egyébként sem hiszem, hogy van értelme a föld alatti életre kárhoztatva "túlélni". Az a világ már nem arról szólna, amiről a mostani. Mi nem vagyunk vakondok, nem élhetünk jó levegő és napfény nélkül.

2011. márc. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem bunkert akarok hanem egy föld alatti lakhelyet ami eko technikával szolgáltatja nekem az áramot és a kajára is gondoltam RFÉ kell ide. (RFÉ=rögtön fogyasztható étel)
2011. márc. 7. 07:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!