Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Voltál már au pair? Mesélsz róla?

Voltál már au pair? Mesélsz róla?

Figyelt kérdés

Milyen tapasztalataitok vannak? Hol dolgoztatok? Milyen volt a család? Megérte belevágni? Végigcsináltátok vagy hamarabb eljöttetek? Melyik volt a legszebb és a legrosszabb pillanatod/helyzeted odakint?

Sok kérdés.. :)


2011. márc. 6. 16:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Én Törökországban vagyok, Isztambul mellett. Nyári szünetre jöttem ki, kb két és fél hónapra. A család nagyon rendes néha idegességükben még is mondanak olyat, amivel nagyon megtudnak bántani, így már olykor nagyon mennék haza, iszonyatosan rosszul esnek ezek... Már csak egy hónapom van, természetesen végig fogom csinálni, ha olykor összeszorított fogakkal is, de azt hiszem többé nem leszek au pair, ha csak az idő megnem szépíti az emlékeket majd. :)

Mindenképpen megérte belevágni, sok tapasztalattal lettem gazdagabb, illetve élménnyel is. Új szemszögből ismertem meg a világot, a török kúltúrát és embereket, ilyen szempontból nem rossz, illetve ha a család jókedvében van akkor is nagyon jó minden. Ha mindenki morcos, nyűgös, akkor viszont hatalmas görcs van a gyomromban, hogy mikor robbannak és én vajon mikor kapok a fejemre valami mondvacsinált indokból.

2011. aug. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!