Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet nagyon jól...

Hogyan lehet nagyon jól elrejteni egy vízipipát?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek nemsokára lesz a 17. születésnapja és már többször "jelezte", hogy mennyire szeretne egy vizipipát...

Szeretnék neki venni, de a szülei nem engedik meg.

Nem szeretném bajba keverni, de már elég régóta akar egyet és előbb-utóbb szerezni is fog (de jobban szeretnék neki én venni.) Nem tudom miután neki adtam hová rakhatná el? Hogyan "álcázhatná"?

(igazából nem tudom milyen ötleteket várok, de ha valakinek van ilyesmiben tapasztalat vagy ötlete az légyszíves írjon :) )


2011. márc. 6. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
tartsátok nálad :O
2011. márc. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szekrénybe?

Ágyneműtartóba?

Íróasztalnál a tankönyvek mögé - persze a dobozában szétszedve.

Ugye van doboza???


Vagy vesztek egy dobozt becsomagoljátok vmi ajándékcsomagolóba - és abba teszitek mindig vissza - azt biztos hogy nem nyitják ki a szülei, illetlenség lenne és úgy a szekrénybe :D

2011. márc. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!