Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SOS! Mi a fanc ez? FONTOS!

SOS! Mi a fanc ez? FONTOS!

Figyelt kérdés

Valami a szekrényem környékén egész nap kb 10-15 percen át morog, vagy nem tudom mit csinál. Áthívtam a szomszédot, hogy nézze meg, hogy mi az. Semmit nem talált, de ő is hallota a hangot. Az előbb le is esett valami, erre az az állat nagyon-nagyon hangossan elkezdett morogni. Nagyon féltem magam és a kutyám (velem alszik). Nem merek elaludni. Most is az ágyban vagyok egy seprűvel és a kutyám mellettem. Holnap korán kéne kelnem, de így nem nagyon tudok aludni. Másik szobába nem tudok menni, mert felújjítás van, és a padlóra lépni tilos.

Valaki mondjon egy értelemes ötletet.


2011. márc. 6. 21:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
eből nagyon nehéz kitalálni! biztos, h egy állat? és csak néha hallod az általad leírt "morgást"? mert lehet mondjuk valami nyerst féle. vagy akár egy borz. de az szerintem látható méretű...szóval passz. de lehet, h nem állat, hanem valami más a zaj oka
2011. márc. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hát rakj ki neki valami kaját hátha előbujik és akkor seprüvel zavard ki a házból.nem lehet az valami nagy valami.igaz nem is nagyon ismerek háziállatot ami morogna.
2011. márc. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
első vagyok, javítok: nyest, nem nyerst
2011. márc. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Húzd ki teljesen a szekrényt,ha állat akkor megtalálod. Amúgy nem kell félned, nem valószínű hogy olyan állat van ott ami kárt tehetne benned.
2011. márc. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hidd el, a kutyad jelezne, es el is kapna, ha az az allat elojonne. Nyugi!

A felujitas megzavarhatta az ott lako allatot - bar kerdem en, milyen felujitas az, ahol nem venni eszre egy ott lako allat jaratait-helyet...?

Bizz a kutyadban, ha elojon az az allat, a kutyad tuti elkapna, de minimum felebresztene teged.

2011. márc. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hát mondjuk most beugrott h van erdei hörcsög vagy ürge ami elég gyakori is és morog is,na mondjuk azzal jobb vigyázni mert az bizony még az emberre is rátámad de kutyádat ráengedi kinyírja:D
2011. márc. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy el merem húzni a szekrényt. A kutyám még egészen kicsi :D(11 hetes) Nagyon ugat arra felé, de nem odamenni. Előbb valami vastagabb fekete farkat láttam a szekrény mögül kikandikálni, úgyhogy biztos állat.

Nagyon félek, hogy mi lesz ha kijön és ide akar jönni:(

2011. márc. 6. 21:44
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy patkány akkor érdemes kirakni valamilyen mérget.
2011. márc. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
megírod hogy végülis milyen állat volt és mi lett?
2011. márc. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Egy vadászgörény volt:)
2011. márc. 11. 21:14
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!