Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretitek a havat? Ha nem,...

Szeretitek a havat? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem,karácsonykor.Mert akkor meg van a hangulata.De ilyenkor februárban már nem.Ilyenkor már a napsütést met az ilyen idő engem lehangol,erre esik a hó!Hát nagyszerű...MEg azért sem szeretem mert mikor olvad minden csupa lucsok...
2009. febr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem, mert hideg van és csúszós minden, és normálisan nem lehet közlekedni, sok a baleset... most több nem jut eszembe, nem szeretem és kész:)
2009. febr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem, mert nagyon sokat lehet szánkózni! Befagynak a szabad tavak, és korizni is lehet!
2009. febr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
szeretem a téli időjárást, de mostmár jó lenne, ha tavaszodna.
2009. febr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
imádooooom, ma is elástunk egy kocsit a suli előtt XD aztán meg röhögtünk ahogy a csaj próbálja kiszabadítani :)
2009. febr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
karácsonykor szeretem,de már inkább a tavaszt várom,gyerekkoromban imádtam
2009. febr. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem. Egy kis faluban lakom, ahol nem tisztítják az utakat, ezért egy 10 perces utat 50 perc alatt teszek meg és végig azon stresszelek, hogy mikor töröm össze az autót.
2009. febr. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én gyűlölök mindent, aminek köze van a hideghez. az örök nyár hive lennék!!!!
2009. febr. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem mindig. Amikor időben jön akkor igen. Karácsonykor havazhat. Az jó, van hangulata meg minden. De februárban! Én ilyenkor már a tavaszra készülnék...:)) Az a kedvenc évszakom!:)
2009. febr. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is azon a véleményen vagyok amin az előttem szólok.Karácsonykor jó lett volna a hó,de most februárban nagyon lehangol,mert már a tavaszt várom,hogy jó idő legyen,elegem van már a télből.De amúgy én nagyon szépnek találom a havas tájat,főleg mikor még friss a hó.Szeretem nézni a meleg szobából ahogy havazik,sőt sétálni is szeretek olyankor.De a csúszós utakat nem kedvelem,főleg amikor sietnem kéne.Amikor meg olvad,akkor mindig beázik a cipőm.
2009. febr. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!