Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről...

Mi a véleményetek erről megváltozhat ez még?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok.Nem volt még pasim de nem is ez zavar hanem h komolyabb barátaim sincsenek.A suliban meg nem tudok kikhez becsatlakozni túlzás lenne a kiközösített szó de vmi olyasmi épphogy csak nem szekálnak.Nem ért senki.Kívülállónak érzem magam.Már 4 éve ilyen a helyzetem.Kezdem azt hinni h nem lesz többé normális kapcsolatom mintha nem lennék emberek közé való!Már nem tudom h lesz-e normális kapcsolatom mert ha továbbtanulnék kiszakadnék ebből a környezetből már nem biztos h betudok újra illeszkedni mert eddig nem jártam sehova senkihez ezt szoktam meg.Félek túl fura leszek ahhoz h ez megváltozzon nem tudok nyugodni ettől!De nem akarok egyedül megöregedni!Csak már 4 éve ez a helyzet.Attól félek olyan leszek h a végén ez nem fog tudni megváltozni.Mert így is sokat változtam.DE ebben a környezetben nem tudok másmilyen lenni barátkozni már ez így nem megy.De szégyenlősebb is lettem már feleannyira sem vagyok közvetlen.Szerinted még ez megváltozhat?Lehetek még majd valaha nem kívülálló is?Mert eddig azt hittem elmegyek innen biztis jobb lesz de félek h megváltozok nagyon!Szerintetek ez megváltozhat?Valami hasonló tapasztalata van vkinek ezzel h vki a középsuliba tök magányos volt később mégis megváltozott a helyzete?Komolyan úgy érzem mintha az aurámban lenne vmi embereket taszító vmi.Senki nem akar velem komolyabban barátkozni pedig kedves vagyok!
2011. márc. 7. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia,

Igen megváltozhat. A középsulis éveim nekem sem a legjobbak és én sem érzem magam "itthon". Nekem sincsenek túl sok barátaim, akik voltak azokkal megszakadt a kapcsolatom. Összesen max 1 emberrel szoktam beszélgetni suliba. Én 18 éves vagyok de nekem sincs barátom sőt nem is volt soha. De nem érzem úgy, hoyg ettől kevesebb lennék. te se érezz így.

Rájöttem, hogy nem számít az, hogy ki mit gondol rólad. Csak az számít, hogy te magadat ha eltudod fogadni akkor könnyebb lesz az életben eligazodnod. Ne aggódj a fiúk miatt, eljön a te időd is és biztos vagyok benne, hogy nem fogsz egyedül meghalni. Amint kikerülsz a suliból biztos vagyok benne, hogy lesznek hódolóid.

Még majd írok most csak ennyi jutott eszembe üdv.

2011. márc. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy,azt te is írtad ebben a környezetben nem tudsz megváltozni,akkor találnod kéne egy másik társaságot,a világ nem csak az osztálytársaidból áll,szerezz magadnak olyan barátokat,amilyen te vagy. Ha tényleg zavar az,hogy az osztálytársaid kiközösítenek akkor próbálj meg alkalmazkodni hozzájuk,keresd a társaságukat.
2011. márc. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!