Pest VS. Buda?

Figyelt kérdés
indokot is :D
2011. márc. 7. 23:31
 1/10 A kérdező kommentje:
melyiket szereted jobban, hol laksz és hol laknál szívesebben? előnyök hátrányok?
2011. márc. 7. 23:37
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen Buda, ott laktam két és fél éves koromig. Sokkal szebb, hangulatosabb. Imádom a Budai hegyeket.:)
2011. márc. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Pesten élek, mindig is itt éltem, én szeretem (jobban, mint Budát) :D
2011. márc. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Buda szebb, biztonságosabb, több a zöld, nem olyan zsúfolt, kellemesebb hely. Viszont unalmasabb is.. az élet Pesten van:D


Laktam Budán is, de már jó ideje pesti vagyok.

2011. márc. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
0%
Miskolc!! Az a tuti:P:D
2011. márc. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Én 19 évig Budán éltem...most Pesten élek...de a mai napig imádok kimenni barátokhoz,szüleimhez Buda északi részére. Mintha egy másvilág lenne és persze pillanatok alatt Pestre a központba lehet érni. Szóval Budán laknék és Pesten élnék :P
2011. márc. 8. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Én Pestre szavazok, a Belváros miatt, most is itt élek.
2011. márc. 8. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
59%
Mindkettő.:D Pöstön élek, peremkerületi vagyok, és rengeteg zöld vesz körül. Olyan, mintha az ember vidéken lenne, a központba pedig pikk-pakk beérek. Egyébként Budát is imádom. Nagyon szeretek a Duna környékén sétálgatni, vagy a hegyekben kirándulni.:)
2011. márc. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, írjatok még :)
2011. márc. 8. 15:14
 10/10 anonim válasza:

Kicsit késve, de talán még nézed.

Szerintem nincs meg egyik a másik nélkül. De szerintem jobb Pest. Szebb szerintem az épületektől, a belváros szerintem nagyon szép, lapos :D (nem igazán bírom a hegyek, dombokat). Buda is nagyon szép, de valahogy akkor is Pest, ott az élet, a pörgés, Buda inkább nyugisabb. (Ez nem feltétlen rossz.)

2014. jan. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!