Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel töltsem hasznosan az...

Mivel töltsem hasznosan az időmet? Tippek?

Figyelt kérdés
Jelenleg munkakeresőben vagyok. Amíg azonban ez tart, addig időm bőven van...szeretnék vmi olyat csinálni, amivel nem érzem az ürességet, hogy csak úgy vagyok... Ötleteket várok;)
2011. márc. 8. 12:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
21%
Mondjuk nézelődj a neten állás után...
2011. márc. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Sport, kultúra, olvasás :)
2011. márc. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szex.
2011. márc. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Melyik nemet képviseled és hány éves vagy?
2011. márc. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de jó neked!! Én tudod mit csinálnék? Felírnám a könyveket egy listára, amiket el akartam régen olvasni, de nem volt rá időm. Szóval sokat járnék könyvtárba! Felfedezném a bicikliutakat a közelben, akár gyalog, kutyával, akár egyedül bicajjal. Szüleimhez is hazamennék, hogy a kertben dolgozzak, az mindig úgy megnyugtat, és rögtön látom is az eredményét. Régi osztálytársakkal, csoporttársakkal beszélnék meg találkozót, akár csak egy órára, hogy mi van velük. Szombaton (azt hiszem) 26 év alatt kedvezményes a vonatozás, egyszer felpattannék és mennék azzal, ami pont akkor indul, városnéznék, mászkálnék.

Rengeteg időt eltöltenék a sütéssel, kísérleteznék.. Nagyon jó lenne:D Remélem jól telik az időd, míg nem lesz munkád! Élvezd is ki, mert hamarosan jönnek a szürke hétköznapok, a sok túlóra, mókuskerék...

2011. márc. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
22/L vagyok. Köszönöm az értelmes hozzászólásokat:D különösen is az utolsót:)
2011. márc. 8. 12:21
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

1. válaszoló elég bunkó...


Mintha nem lenne elég bajunk anélkül is.

Én még saját magam előtt is szégyellem, hogy nem találok állást, így akkor intézem a telefonokat, önéletrajz küldést, böngészést mikor a férjem dolgozik, így ő sosem látja, hogy keresnék és már én is megkaptam tőle egy vita alkalmával, hogy sosem keresek...

Pont ez hiányzik az amúgy is megsüllyedt önértékelésünknek, meg az ilyen hozzászólások...


Szerencsére jön a jó idő, lehet menni kirándulni bár tudom ez sem könnyű, én a hétvégén mentem és akkor is úgy éreztem, csak a "napot lopom", míg más dolgozik.

De akkor is ki kell mozdulni, mert különben bekattansz.

Vagy fel lehet frissíteni az idegennyelv tudásodat, lehet a lakásban lomtalanítani, renoválni, elkezdhetsz tornázni, írni, bármit amiben örömöd telik.

Vagy lehetsz önkéntes pl. kutyamenhelyen, mindegy mit csinálsz, csak ne ülj nap, mint nap a 4 fal közt.

2011. márc. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
12:22-es, köszi a tippet. És tényleg igazad van, kívülről sajnos egyáltalán nem úgy néz ki, mintha rajta lennék az ügyön (álláskeresés)...és be lehet "őrülni" az otthonülésbe. Sok sikert neked az állástaláláshoz, az ötleteket pedig megfogadom;)
2011. márc. 8. 12:25
 9/18 anonim válasza:

én is 3/4 évig kerestem munkát, szerencsére múlt héten találtam :) tudom, ilyenkor mennyire haszontalannak érzi magát az ember, én itthon mindenféle házimunkát elvégeztem, hogy legalább addig is ne csak úgy legyek. aztán elkezdtem egy új nyelvet tanulni, meg a régieket gyakoroltam. szerintem ez elég hasznos :) sok sikert az álláskereséshez!

23L

2011. márc. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 habibi ***** válasza:
szia, én is hasonló helyzetben vagyok, csak én az egyetemre tanulok, egyikre már "járok", de otthagytam, így most itthon vagyok, de nem dolgozhatok, mert beperelnének (hosszú sztori). Nos én tanulok a felvételimre, olvasok, nyelvet tanulok- orosz, sokat vagyok kinn, takarítgatok, sütök, és szépségnapokat tartok. majd most kezdem az autósulit is, és pár kirándulást is tervezek.
2011. márc. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!