Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud segíteni abban,...

Valaki tud segíteni abban, hogy szombati napra másodállást tudjak szerezni?

Figyelt kérdés
Váci diplomás nő vagyok. Szombatonként szeretnék vállalni másodállásban irodai munkát.Pl. könyvelés adatrögzítés, iktatás stb....Ha valaki tud ilyen munkahelyet kérem írja meg. Ügyvédi iroda, könyvelő iroda, cég jöhet szóba.
2011. márc. 9. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
A szalagmunka miért nem jó? Nem adod lejjeb?
2011. márc. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló, soha nem szoktam megtorpanni a munkától. Ha szalag munka lehetőség van az is jöhet. Nem kell kigúnyolni azért mert 3 évet tanultam munka, család, gyerek és egy alkoholista férj mellett . Kb.1.000.000 Ft-ot invesztáltam abba, hogy diplomát szerezzek. Fél évente 145.000 Ft volt a tandíj + nyelvet is kellett tanulnom, mert középfokú nyelvvizsga kelett.Ha te is ilyen körülmények között szereztél diplomát akkor mélyen kalapot emelek előtted,de azt nem tűröm hogy gúnyt üzzél egy emberből aki szeretne még plusz munkát vállalni.
2011. márc. 16. 08:25
 3/3 A kérdező kommentje:
Az előbb még elfelejtettem leírni a kérdésem válaszolójának, hogy a lejjebb az ketttő bével írandó. Alapvető inteligencia!
2011. márc. 16. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!