Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyomkövető! állandóan ellopják...

Nyomkövető! állandóan ellopják/elhagyom az irataimat és ehhez kellene nyomkövető a táskámba, valaki tud erre megfelelő terméket?

Figyelt kérdés
Paranoiás vagyok már...inkább magammal viszem az irataimat, minthogy szanaszét hagyjam és sokszor nem találom... az idegenektől meg már annyira félek, hogy két kézzel szorítom a táskámat, meg távol állok tőlük... :(
2011. márc. 10. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
hát ennek semmi értelme. nyomkövető a táskádba, de ha az irataidat lopják el rohadtul bennemarad a nyomkövető a táskádba. szerintem te inkább valakit szemmel akarsz tartani, és ahhoz kell a nyomkövető. ja lehet én vagyok a paranoiás? nemtudom.
2011. márc. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
és azzal mire mész ha megtalálod az üres táskát? inkább csinálj másolatot az iratokról, vagy legyél modernebb és használj notebookot papír helyett
2011. márc. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
előző (notebook javaslat) hozzászóló vagyok.. ha ha meg ilyen nyomkövetést akarsz vegyél vmi cuccot amit lehet gps-en követni... pl smart phone-ok ... iphone ipad..mittomen mar hogy hívják ezeket nekem sima telóm van (nálam a telefon telefonálásra kell)
2011. márc. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tudom, hogy ez a táskámba nyomkövető gagyi, de valahogy szükségem lenne egy leszedhetetlen vagy kulcstartónak tűnő nyomkövetőre, és azzal hozzácsatolni az igazolványaimat ahhoz, múltkor a "barátaim" közül valaki lopott meg ezért nem bírom már ezt az állandó figyelmet
2011. márc. 10. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!