Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hova teszitek otthon a levetet...

Hova teszitek otthon a levetett ruháitokat, mikor hazaértek és átöltöztök?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy amit nem szennyesbe, pl, pulcsi, farmer, stb, amit többször is lehet hordani. Nálunk ez mindig probléma, általában csak ledobjuk a fotelre, aztán pár nap múlva elpakoljuk, de nem a legjobb megoldás. Viszont a tiszta ruhák közé sem akarom betenni a szekrénybe, mert mégiscsak hordtuk már. Van valami jó ötlet?
2011. márc. 10. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
én lebaszom a földre
2011. márc. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 szamóca. ***** válasza:
100%

hát... olyan nőiesen, ahova esik általában:D

ágyamra vagy székemre, néééha a fölre is lecsusszan.

2011. márc. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
a szekrénybe, ahol ketté vannak választva a ruhák: tiszták az egyik felében vannak, a másikban pedig azok, amik már voltak rajtam. így nem is érintkeznek.
2011. márc. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy szék támlájára.
2011. márc. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ledobom az ágyamra. Aztán később egy szék támlájára átteszem.
2011. márc. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

hát én régebben mindig csak az ágyamra dobtam.

vagy a fotelembe..

de most már van ruhainasom. :P

2011. márc. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
én csak ledobom az ágyra, túl fáradt szoktam lenni ahhoz hogy eltegyem :) és anyum szokta eltenni :D
2011. márc. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Mr.Scan ***** válasza:
100%
Széktámla, puff teteje, ágyra, földre... de ahogy egy volt osztálytársam fogalmazott: a gatya akkor jó, ha megáll a szoba közepén XD
2011. márc. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ÉN lebaszom a székemre. Amugy addig hordom amig piszkos nem lesz h ne teljen meg a szèk. Szal h 1 nadrágot hordok akár 1 hétig is ha tiszta marad. Meg igy kevesebb a mosnivaló.
2011. márc. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!