Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Benzin robban? Vagy csak a...

A Benzin robban? Vagy csak a gőze?

Figyelt kérdés
Vagy ha egy kis üveg tele benzinnel és meggyújtjuk az is felrobban ? Vagy ha csak az üveg félig van benzinnel vagy addig se ?
2011. márc. 10. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:
asszem h felrobban. és aki még hülye is hozzá h vizzel próbálja eloltani az mégnagyobb galibát csinál:)
2011. márc. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor csak a gőze robban, vagy maga a benzin ? Várok még válaszokat
2011. márc. 10. 18:16
 3/10 anonim ***** válasza:
szrintem a göz lobban be de maga a folyadék robban be.ez mind attól függ h mennyi levegöt kap hirtelen.bár szerintem.
2011. márc. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

oksa értem

De azért még várom más válaszát is.

2011. márc. 10. 18:45
 5/10 anonim ***** válasza:
A gőze robban.
2011. márc. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Maga a folyékony benzin nem robban csak lángra kap.
2011. márc. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
de igaz!! most kapcsolok h amikor a hajókat is vágják szét a gözre robbannak be.meg ugye a dordókat is mikor szétvégjék elötte vizzel töltik fel h nem robbanjon be.bocs
2011. márc. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A benzinnek a gőze, gáza ég! Ha van egy benzin tank az attól IS függ h. robban-e hogy meddig van! Van ARH (Alsó robbanási határérték) ez alatt nem robban és van FRH( Felső robbanási határérték) ez felett sem robban! És van az RT (robbanási tartomány)az FRH és ARH között, ebben a tartományban robbanhat! Elméletileg! Ha mondjuk műanyag üvegben van a benzin ott más a szitu!
2012. jan. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A benzingőzre vonatkozik az amit írtam! Mert az robban!
2012. jan. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nagyon régi a kérdés tudom de annyi agyament faszt te jézus.... a benzin csk is kizárólag ég... nyomás alatt robban... ilyen egyszerü
2017. okt. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!