Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent ez? /Angol/

Mit jelent ez? /Angol/

Figyelt kérdés

Zapped into


példamondat rá:


Potatoes zapped into superfood.

vagy :

This twilight zone Balthazar zapped us into


2011. márc. 10. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Meg sosem hallottam elo szoban a "zapped into" kifejezest (usa-ban elek)

A neten talalhato szovegek alapjan tamad-betor talan, a te peldamondataidban "a krumpli betort a superfood-ok koze"??? Bar akkor nyelvtanilag hibas a mondat.

Hol lattad-hallottad?

2011. márc. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

egy sorozatban hallottam. (Supernatural)

és azért nézem azt a sorozatot hogy megtanuljak angolul naggyából.

de ezt a kifejezést énse hallottam még eddig azért kérdeztem meg .

Köszi a választ :D

2011. márc. 10. 20:11
 3/4 anonim ***** válasza:

kedves első válaszoló...nagyon az USA-ban élsz ha egy ennyit nem tudsz...mellesleg ott van hol olvasta/látta.


13 éves vagyok, lehet hogy hülyeség amit mondok de szerintem szimbólikus jelentése van, vagyis a krumpli feltörekedett a nemes ételek közé (a ranglistán, mert ugye most fontos ételünk.)


a második pedig : Ezen a napnyugtai térségen Baltazár ránk tört. valami ilyensmi..

2011. márc. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jaa, bocs, agyban megfordítottam a sorrendeteket, úgy emlékeztem a kérdező előbb írt mind te. akkor azt viszzavonom.
2011. márc. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!