Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit jelent ez?...

Szerintetek mit jelent ez? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés
van egy srác aki nagyon tetszik nekem. a haverja is nagyon aranyos.de erről nem tud semmit. nem is ismerjük egymást sehonnan. tizenegyedikes én meg csak nyolcadikos. nem is vártam semmit ettől az egésztől, csak magamban mondtam párszor milyen szép, ennyi. ma odajött hozzám ő és a haverja és megkérdezték, hogy van-e ikertestvérem. az mondjuk tény, hogy a húgom és köztem csak 1 év van, és rohadtul hasonlítunk, de szerintem nem szokás odamenni egy idegenhez csak úgy, egy ilyen kérdéssel. és miért érdekli a suli legjobb pasiját, hogy van-e ikertestvérem? ti mit gondoltok erről?
2011. márc. 10. 17:55
 1/2 anonim válasza:
Szerintem csak erdeklodott....
2011. márc. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát nemtudom... miért pont tőlem? :) egy csomó testvér jár a sulinkba:D tőlük nem. általában nem beszél senkivel nagyon... főleg nem ismeretlenekkel.. azért köszi!
2011. márc. 12. 21:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!