Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ez az egész? (túl rövid a...

Mi ez az egész? (túl rövid a kérdésem. )

Figyelt kérdés

Egy ideje az egyik tanárunk nagyon furán viselkedik velem. Bármikor meglát szélesen elmosolyodik. Ez még nem lenne annyira furcsa, de egyik nap órán épp csináltam egy feladatot (csoportokra voltunk osztva) és mikor odanéztem láttam, hogy ugyanúgy mosolyogva bámul. Aztán egyik szünetben kimentünk bnőmmel a folyosóra és kint volt, gondolom ügyelt. Ahogy meglátott a szokásos mosoly jelent meg az arcán. Aztán megálltunk a folyosón a többiekkel dumálni és bármikor odapillantottam azt vettemészre, hogy engem bámul, de gyorsan elnézett másmerre. És még hadd ne soroljam... Nem értem, mi baja velem??


egy középsulis lány


2011. márc. 10. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Amennyiben férfi a tanár minden bizonnyal szerelmes beléd.
2011. márc. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Nem értem, mi baja velem??"


- Szerintem ebből egyértelműen következik, hogy ki nem állhat

2011. márc. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 M@x ***** válasza:

Szerintem nem kedvel annyira és azért mosolyodik el így hogy idegeskedj addig amíg elő nem áll egy olyan dologgal amit rosszul tettél.

Csak még kínoz.

2011. márc. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egyébként igen, férfi. az első válaszolónak.


2. válaszolónak: Azt, hogy mi baja velem pedig képletesen szólva írtam.


3.-nak: Nem hiszem, hogy bármivel is tudna kínozni, mivel a kedvenc tárgyamat tanítja. Szín ötös vagyok belőle.

2011. márc. 10. 21:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor most mi a kérdés?
2011. márc. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!