Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megszabad adni egy külföldi,...

Megszabad adni egy külföldi, nem rég ismert barátnak a lakcimet?

Figyelt kérdés

akar vmit küldeni nekem postán és akkor megadtam a lakcmiememt majd utána mondta h most elkell mennem meghogy holnap dumálunk d enem is jó majd szombaton tud fönntlenni.

ez most volt....és ez nekem gyanus. nagy hülye voltam. de ebből lehet valami bajom hogy megadatm a lakcimemet? visszatud élni vele???????értitek hogy értem...előre is köszi


2011. márc. 10. 20:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

add meg a címed és elküldöm neked a választ levélben:D


mi bajod lenne ebböl? megkeres és kirabol??

2011. márc. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
lehet, hogy bombát fog küldeni, vagy aidset... grat!
2011. márc. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

egyelek meg titeket miylen aranyosak vagytok!!!!!!!!!!!

köszi a gratulációt!!! és a válaszokat.....ezzzaaaaaa:S:S::S:S

2011. márc. 10. 21:03
 4/13 anonim ***** válasza:
de most komolyan nem értem mit parázol??
2011. márc. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
es mit akar kuldeni? melyik orszagbol?
2011. márc. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Akár visszaélhet vele, megadhatja saját címeként, mint ahogy előfordul hogy cégeket jegyeznek be valaki lakcímére. A cég pl adót csal, amikor felszámolják meg ártatlan emberekkel fizettetik ki a büntetést.

Mégis mit akart neked küldeni? Én tuti postafiókot nyitottam volna ilyen esetben.

2011. márc. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nagyon aranyos csaj,amugy webcamot akar küldeni,de nem ezen van a lényeg. nem tudom hát megadtam a cimemet és aztán hirtelen megirja h neharagudjak nagyon fáj a keze mert egésznap gép előtt volt és holnap vagy inkább szommbaton tudunk beszélni....na innetől..lehet ez csak fölösleges para. de oké nem parázok nem tudom belebeszélem magamba a hülyeséget....de hááát a mai világban már midnenhogy átvágják az mebrekjet h csak hasznot huzzanak belőle...de jó nincs para:)
2011. márc. 10. 21:11
 8/13 anonim ***** válasza:
ugyan mááár nelegyél már gyerek.ha ez igaz lenne akkor csak egy telefonkönyvet veszek és élek mint hal a vizben
2011. márc. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ja hollnadiában él a csaj..és amit a legutolosó válaszolo irt na az megint elgondolkottatot...jajj h lehettem iylen ididóta?!??!?! mert télleg a mai világban a csalással lehet a legnaygyobb pénzeket kaszálni sztem....már akik csinálják...
2011. márc. 10. 21:13
 10/13 anonim válasza:
A lakcímmel mit lehet kezdeni?! Bárki felüthet egy tel. könyvet. Viszont, más infókat ne adj meg! Figyelj én is chateltem egy német fickóval aztán egyszer jött, átadott neem 1500eurót, hogy vegyek meg neki egy orvosi eszközt. Aztán eltünt, hetekre. Szerinted??
2011. márc. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!