Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet bács-kiskun megyében...

Lehet bács-kiskun megyében munkát találni? Vagy tanuljak?

Figyelt kérdés
2010ben érettségiztem és nem sikerült a tovább tanulásom azota munkát keresek sikertelenül,még alkalmi munka sincs -.- igazábol ami érdekelne munka terén : kutyákkal kapcs. munka médiával kapcsolatos munka és nem is tudom mi a hivatalos elnevezése de ilyen intézkedös jellegű munka mint például esküvő szervezés,ballagás,romantikus este vagy szülinapi bulik szervezése,ilyen szervezkedős jellegű. Igazábol én szivesen tanulnék tovább csak az a helyzet hogy nem tudom mit lenne érdemes tanulni amivel munkát is lehet kapni és talán még tetszeen is. Bár arrol már lemondtam hogy olyan dolgot csináljak ami tetszik mert elérhetetlen, pedig annyira szeretném. esetleg valami tanács vagy vélemény? Előre is köszönöm a válaszokat és a megértéseteket!
2011. márc. 10. 21:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!