SÜT A NAPOCSKA?

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 12:07
 1/9 A kérdező kommentje:
Itt Miskolcon süt!! 12c van!
2011. márc. 12. 12:10
 2/9 anonim ***** válasza:

IDŐ NEM OCSKA (: //Ez Kukorelly Endre! :D//


Itt Pesten is süt, nem tudom hány fok van, de olyan boldog voltam, mikor reggel arra ébredtem [háromnegyed 11-kor... :D], hogy besüt a nap az ablakon. Vidám dolog. <3

2011. márc. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Itt Sarkadon is sütöget. :)
2011. márc. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 •ß• ***** válasza:
Pesten még mindig süt,és 14C van.
2011. márc. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
süt, süt , meleg van, +17°C :D De nekem hétkor kellett mennnem és egy teljes hétfői napom van =/
2011. márc. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Heves megyében is süt a nap egész nap, olyan jó:)

Bár 8-kor keltem, fél 2-ig takarítottam a lakást, utána ebédeltem. Most pedig ülök a gépnél, mert szervezés alatt áll még az este... Úgyhogy csak ablakon tudtam csodálni:) Meg szellőztettem többször is:)

Egyébként 15°C van:D

2011. márc. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Itt Gyöngyösön is süt a nap,tegnap is sütött de sajnos jövőhéten jön az eső.
2011. márc. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát.. Ma már elbújt,szerintem nemlehet több 7C°-nál,nagyon hűvös van.. Legalábbis itt,Debrecen mellett. Ahhoz képest,hogy tegnap 18C° volt.. :DD Mikor tegnapelőtt még 1-2fokok,meg mínuszok voltak..xD De örültem nagyon a tegnapi gyorsan jött felmelegedésnek!! (: Ki tudtam ülni pihenni,meg takarítani,sepregetni. :) Ilyenkor mindig jól érzem magam (: Napsütés,no depi.. ^^
2011. márc. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 •ß• ***** válasza:
Pesten még mindig süt és 13C van :D :)
2011. márc. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!