Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szent László Gimnáziumban...

Szent László Gimnáziumban hány fős egy FÉL osztály? Szerintetek maximum hanyadik helyről lehet bekerülni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 14:19
 1/1 anonim válasza:
100%
én oda járok, már ha a budapestire gondolsz. és még nem hallottam fél osztályról, de ha úgy érted, hogy egy osztályban több tagozat van, akkor példaként a saját osztályomat tudom flehozni. nálunk kb 15 speciális angolos van, kb 8 emelt angolos és kb 8 spec matekos. van egy másik osztály ahol kb ilyen felosztásban van rajz, angol és német. info-médián ha jól tudom, fele fele, tehát kb 16-16. hogy hányadik helyről lehet bekerülni ez tökre szerencse kérdése, szerintem nincs ember aki ezt megmondja neked. rmeélem segítettem :)
2011. márc. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!