Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van-e segélyvonal a japán...

Van-e segélyvonal a japán földrengés károsultjainak segítésére?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Miért érdekelnek téged a japánok? Ki nem szarja le őket? Majd megoldják.

Hírekben hallottam, hogy veri a mellét az ország, hogy úúúúúúúúúúúristeeeeen, 6 azaz HAT darab mentőst küldtek ki a helyszínre, huuuuuuh de nagy segítség.

Mint amikor Gyurcsány küldött a New Orleans-i károsultaknak két takarót.

2011. márc. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a japánok, mikor meghalották, hogy Mo-n vörösiszap katasztrófa történt,létrehoztak egy alapot, és azóta is pénzzel támogatsják a károsultakat. ők nem "szartak" le minket, mert vol bennük ennyi emberség, és segítő szándék!
2011. márc. 13. 18:54
 3/9 anonim ***** válasza:
11%
Igen, ez mind szép és jó, de gondolj már bele Japán és Mo helyzetébe. XD
2011. márc. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem számít, hogy kinek milyen a helyzete. A kisebb kevesebbel, míg a nagyobb többel segít a másikon. Nekem soha semmi közöm nem volt a japánokkal, de szinte a szívem fájt amikor láttam a sok kárt, árván maradt gyerekeket, otthontalan embereket. Az én anyagi helyzetem nem éri fel a japánét, de ennek a kicsinek a felét simán elküldeném.

Miért kell azt mondani, hogy majd megoldják? Csak mert nem állnak ki az út szélére és bőgnek, hogy semmijük sincsen? Azt a népet mindig is tisztelni fogom, mert az állandó katasztrófák ellenére is képesek talpon maradni. A híres nemes amerikaiakat megnézném ilyen helyzetben. Pont most kéne kihasználni az ilyen alkalmakat, hogy segélyeket küldjünk, amikor minden aprópénz is számít. Nem lennének hálátlanok. De a magyar már csak ilyen...amikor rosszul megy a sora bőg, amikor meg másnak megy rosszul akkor kárörvend. Tisztelet a kivétel.

2011. márc. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Kérlek jelezz vissza itt, ha megkaptad az üzit!

Itt informálódhatsz (jelenleg) az első posztban a károsultak segélyezéséről:

[link]

Ha google-ben is rákeresel, ugyanezt a számlaszámot dobja ki szintén a Japánt támogatás címén, szóval nem kamu.

Figyelj oda minden információra, mindent írj fel, és arra is figyelj milyen valutával fizetsz. Van forintos is, én azt ajánlom. Remélem segítettem.

2011. márc. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi! meg fogom próbálni, hogy jó-e a számlaszám stb, és küldök majd pénzt, majd írok h sikerül-e
2011. márc. 14. 17:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Szívesen. Még korábban láttam a kérdésed, de akkor még nem tudtam válaszolni. Gondolva, hogy még nem érkezett érdemleges válasz - írtam. Annyit hozzátennék, hogy ha nem tudod hogy megy a befizetés, kérj segítséget olyantól, aki ért hozzá. Vagy ha nincs olyan, írj fel mindent, és kérj segítséget a befizetésnél az illetékesektől. Szép estét!
2011. márc. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez az új hír a honlapon, cserélve az előbbi cikk:

A Magyar Vöröskereszt a pénzadományokat az alábbi számlaszámára várja:

Belföldi átutalás esetén:

K&H Bank 10405004-00026548-00000009

Nemzetközi átutalás (Magyarországon kívülről érkező adomány) esetén:

IBAN: HU32 1040 5004 0002 6548 0000 0009

SWIFT kód: OKHBHUHB

"A közlemény rovatban mindenképpen kérjük feltüntetni:"JAPÁN"”

2011. márc. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Mert az országnak az a legnagyobb baja, hogy mi van Japánban, nem is a vörösiszap károsultaknak a helyzetét kellene rendezni...

Éljen a magyar nép, igazán büszkék lehetünk magunkra, has be, mell ki, szívtipró nézés, de közben kussoljunk, mert szart sem érnek az adományainkkal.

-.-

2011. márc. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!