Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki szereti a hardcore zenét...

Aki szereti a hardcore zenét ( screamo, emocore, screamcore, stb. ) tehát BRING ME THE HORIZON, ESCAPE THE FATE, és stb. ilyen üvöltözős zenéket hallgat. Valaki segítene h. hogy kell screamelni? :S plz heelp!

Figyelt kérdés
15/ F ;)
2011. márc. 13. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
en is 15F vagyok, csak en meg horogni akarok megtanulni... xD vagy a black metalos karogas megjobb lenne de hat nem ismerek senkit itt fehervaron :S
2011. márc. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen énis ilyeneket hogy mély hang meg magas hang de elléggé tré ahogy én csinálom.. :S
2011. márc. 13. 19:26
 3/5 anonim ***** válasza:

én imádom ezeket a zenekarokat *__*

amúgy szerintem nemlehet valami könnyű jól elsajátítani a scream-et :l

2012. ápr. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Sok ilyen vidi van:

http://www.youtube.com/watch?v=OhyWHHPLlwk

Persze ez csak akkor hasznos ha tudsz angolol:s

nekem sosem ment, de a bandám hörgős/screamese aztmondja,hogy ő már kicsi kora óta tud:o szóval lehet kell egy alap tehetség hozzá..:s

2013. jan. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
bár ehez szeritem kell néhány év énektudás, megtanulni kiereszteni rendesen a hangodat, meg ilyenek és így eltanulható a technika.. mély az mnegy, az valami iszonyat könnyű.. és jól is megy.. de a magas, az a tipikus scream, az valahogy nem akar kijönni.. xd
2013. jan. 19. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!