Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valami jó becenév kéne! Lécci...

Valami jó becenév kéne! Lécci írjatok! (? )

Figyelt kérdés
Köszii:)
2011. márc. 14. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy adjak becenevet olyasvalakinek, akinek nem is tudom a nevét? Azért a nevedet leírhattad volna, hogy legyen ötletünk is.
2011. márc. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem névhez kéne
2011. márc. 14. 16:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Jó, de nem mondtál semmi konkrétumot.
2011. márc. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mit mondjak??
2011. márc. 14. 16:43
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
mivel nemedet se tudom ezért tippelek Legyél nő. Akkor én úgy gondolom hogy a görbeorrú halászhálós telizsákfülű törpe szarvasmarhádnak szeretnél nevet adni. Na szóval én gondolnék a szarvasbogár, tejkirály, tejcsárda, bundásbéci, patáspajtás így most ennyi név jutott eszembe amit egy görbeorrú halászhálós telizsákfülű törpe szarvasmarhának lehet adni.
2011. márc. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
1 lánynak kéne
2011. márc. 14. 17:27
 7/9 anonim ***** válasza:

ha udvarolsz neki, akkor valamilyen virág nevén szólítsad, Levendulám, Hóvirágom, vagy amelyik neve legjobban tetszik,

de kitalálhatod egy aranyos állat nevét, Cicám, Mókuskám, vagy amelyik tetszik. kölyökállat nevet is kitalálhatsz, Gidám pl.

nézhetsz szép hangzású külföldi nevet is, a perzsa vagy a svéd nevek között egészen különlegesek is vannak

2011. márc. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszii:):)
2011. márc. 14. 21:22
 9/9 A kérdező kommentje:

am nem udvarolni akarok

és Réka névre meg amik illenek egy szőke hajú,kék szemű,menő lánynak

2011. máj. 20. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!