Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az Emberek miért háborognak...

Az Emberek miért háborognak állandóan a Dohányzás ellen?

Figyelt kérdés

Az alkohol is ugyanolyan káros,mégis lehet reklámozni,Meg minden ember maga dönti el hogy cigizik e vagy nem,Meg már buszmegálóba se lehet.MIÉRT VAN EZ A SOK TILTÁS??????????????????


(Normális válaszokat kérnék)

(És ha lehet akkor legalább 16 év felettiektől)


2011. márc. 15. 18:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
A legnagyobb különbség a dohányzás és az alkoholfogyasztás között, hogy akkor ha alkoholt iszol nem kényszeríted a környezetedet is erre. Ha dohányzol akkor a környezetedben lévők egészségét is rongálod... a dohányfüst (majdnem) ugyanolyan veszélyes akármelyik oldalán is állsz a cigarettának. :/
2011. márc. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem.De szerintem attól még nyugodtan lehetne reklámozni.
2011. márc. 15. 18:18
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Jártál te már sima középiskolai vécében? Nem tudom, miért én kényszerüljek arra, hogy kibírjam tovább pisilés nélkül egy nap, mint ők arra, hogy tartsák be a dohánytilalmat.

Ha innának, legalább nem károsítanák vele az én szervezetem.

19L

2011. márc. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ebbe teljesen igazad van.De van dohányzásra kijelölt hely általában.
2011. márc. 15. 18:20
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
Mer a qrvaanyàd füstöljön ràd :) ezekböl màr nagyon elegem van
2011. márc. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

kedves 18:21 es.

kiirtam hogy normális VÁLASZOKAT kérnék.

Ennek ellenére ha nem tudsz normális választ irni kérlek ne irj!!

2011. márc. 15. 18:27
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

meg a másik dolog h az alkohol mértékkel egészséges míg a cigaretta minden mennyiségben káros.meg az első hozzászólónak igaza van.más hülyeségei végett szivjam a füstöt?

én mondjuk ha lehetne más állást kitalálni a dohánygyárak helyett én bizony betiltanám.

2011. márc. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első kommentelő újra:


A reklámozás ellen vagyok. Olyasmit ami nem csak ön- de közveszélyes egyáltalán nem kellene.


Viszont nem tiltanám a kijelölt helyeken való dohányzást. AMÍG az kikerülhető helyen van (Külön dohányzószoba, dohányos fülke stb. IGEN lehessen; Megállókban, pályaudvarokon, pont a fősuli ajtaja előtt stb. NE!!!)

2011. márc. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Van benne igazság.Igazad van.
2011. márc. 15. 18:35
 10/11 habibi ***** válasza:
100%
nekem nincs semmi bajom az alkoholistákkal, a dohányzókkal sem addig, amíg nem rám fújják a füstöt, mert ma pl. mellém állt egy pasi és direkt rám fújta a füstöt, onnét tudom, h. direkt, mert felém fordult és egyenesen a hajamba és a pofámba fújta azt a ... füstöt én meg ott fulladoztam, és nem tudtam odébb menni, mert tömve volt a hely. Csak ez velük a problémám, de vannak rendesek is, csak kevesen.
2011. márc. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!