Mi az a rush?

Figyelt kérdés
(nem tudom hogy kell írni, "rás"-nak mondják)
2009. febr. 21. 19:58
1 2
 1/14 hnle ***** válasza:
88%
hajsza,rohanás
2009. febr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem erre a jelentésére gondoltam
2009. febr. 21. 20:02
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
2009. febr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
akkor melyik jelentésére gondoltál??
2009. febr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

amúgy óvatosan vele, ez eredetileg egy bőripari cserzőanyag, szanaszéjjel b*ssza a tüdődet.

(a nyitott üvegbe bele kell szagolni egy jó mélyet, nagyon gyorsan párolog)



Gyakorlatilag ugyanaz, mint amit a hígítót szipuzó utcakölykök csinálnak.


Buliban tánc közben, meg szexhez orgazmus előtt (esetleg pormaszkra cseppentve) használják, ill análszex előtt izomlazítónak.


Hatalmas vérbőséget okoz az agyban, majd'szétrobban a fejed. Sztem simán lehet tőle agyvérzést is kapni.


Szóval szar cucc.

2009. febr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nem szándékozom kipróbálni, de köszönöm a válaszokat
2009. febr. 21. 20:17
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
orron át kell beszívni...és az agyba megy. kb. fél percig jól érzed magad :D:D de vigyázni kell vele mer butít. amúgy illegális. szal droghoz nem lehet hasonlítani.
2009. febr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%

Poppers

(alkyl-nitritek, rush)



A drogok történetében fiatalnak számító kábítószer. Nálunk a drogtörvény nem, de a gyógyszertörvény kitér a használatukra. Vény nélkül illegálisnak minősül. Nagy-Brittaniában legálisan használható és kapható. Sőt az Interneten is foglalkoznak a kereskedelmével.

Főleg sex-shopokban, homoszexuális mulatókban és videókölcsönzőkben árulják általában 3 ml-es ampullákban. Egy-két éve még a homoszexuálisok privilegizált drogjának tekintették, ma már jelen van diszkókban, partikon, mulatókban.

Magyarországon nem tartozik az elterjedt drogok közé. Kis üvegekben, fiolákban árulják, különböző fantázianévvel ellátva. (Bad Red, Bronx, G.I., One, Rush, Hard Ware, Quick Silver, Rock Hard, Rave, Kix, TNT, XXX-rated). Különbség nem csak a csomagolásukban van. Hatóanyaguk is különböző, de mindegyik az alkyl-nitritek csoportjába tartozik: amyl-nitrit, propyl-nitrit, butyl-nitrit, izobutyl-nitrit. A cimke nélküli poppers, rossz minőségű, kétes eredetű nitritre utalhat.

A hatásuk azonban azonos, gyorsítja a szívverést, de a vérnyomást csökkenti. Többnyire a nemi vágy serkentésére, fokozására használják, ellazítja és ingerli a végbélzáró simaizmokat (*1987-ben az USA-ban a homoszexuális férfiak 95%-a rendszeres nitrit-használatról számol be). Van aki csak a gyors, euforizáló, "ütős" flash-e miatt használja.

A folyadék gőzének belégzése után a hatása azonnal érezhető. Közvetlenül az üvegből, vagy átitatott zsebkendőből történik a belégzés. Használatának gyakori kísérője a fejfájás, szédülés, eszméletvesztés, mivel a vérnyomást csökkenti. Az orr kisebesedését Ebrimycin gél-el szokták enyhíteni.

2009. febr. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
az utolsó válaszolónak különösen köszönöm, de mindenkinek köszönöm aki válaszolt
2009. febr. 22. 12:17
 10/14 anonim ***** válasza:
54%
Én rendszeresen szívom buliban, eddig semmi mellékhatást nem tapasztaltam, nem kell tőle félni.. természetesen ne vigyétek túlzásba.
2009. okt. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!