Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ez amit leművel? És nekem...

Mi ez amit leművel? És nekem erre hogyan is kéne reagálnom? Valaki adjon tanácsot nekem. Nemértem.

Figyelt kérdés

van egy srác a sulimban, legyen a neve X.

És egy osztálytársa, aki csaj de tekintsük egy jó haverjának, mert nagyon fiús az illető. Ő legyen Y.

Én 18éves lány vagyok.

Szóval X és Y osztálytársak...és nagyon jó barátok már 4éve.

X-nek bejövök és ő is nekem. és Y közreműködött nekünk ő "hozott össze minket" bér mégcsak randizgatunk.

És 2hete volt egy haveri összejövetel ottvoltam énis, X és Y meg még 2 ember. Jó volt.

Nagyon jóban vagyok Y-nal:)

DE.... 1hete voltam randizni X-el, és Y felvetett hogy utána menjünk át hozzá és legyen haveros este... Én nem nagyon akartam... és ezért Y besértődött rám.

Nekem mostanában úgy tünik hogy Y kicsit féltékeny, mert furán viselkedik velem és ma is ilyet kérdez X-től:

"Átugrasz hozzám ma d.u.??"

Nekem ez rosszul esett, most még én érezzem magam feleslegesnek???

Nem szűrögetik a levet, ez tuti... de akkor Y miért csinál ilyesmiket?? Plusz sose hagy minket kettesben szünetben X-el, mindig ottvan...


Szóval Y pikkel rám mostanság, a srácra nem, csak rám. Elvagyok vele, de érzek benne valami hátsó szándékot, mintha féltékennyé akarna engem tenni, hogy ő sokat van X-el, és sikerül is neki:(

Mert kezdek belezúgni X-be és nagyon rosszul esik ez, nemtudom mit higgyek és mit tegyek... nem is szakithatom szét őket, mert csak 4éve barátok.


De nekem már nincs is kedvem ehhez, eddig minden oké volt, Y-al megtudtam dumálni hogy mivan velem meg minden sőt ő segitett hozzá X-hez hogy mit hogyan csináljak meg minden...és most ez van:S elég fura.

Most rá akar hajtani? vagy húzza az agyam???? MIT TEGYEK???


2011. márc. 16. 15:27
 1/6 A kérdező kommentje:

X-nek meg csak nem mondhatom hogy "ne dumáljál meg ne haverkodjál Y-nal mert zavar" mert nem szakithatom el senkitől sem...


Meg sok időt töltenek együtt. olykor átmennek egymáshoz, egymással vásárolnak, Y csinálja meg X haját ha jön velem randizni:D És szünetekben is együtt lógnak.

De X aztmondta sosem nézne Y-ra csajként és sosem volt köztük semmi és nem is lesz! Ezt egy volt o.társuk is mondta hogy ők sose szűrögették a levet

2011. márc. 16. 15:29
 2/6 anonim válasza:
Y féltékeny mert eddig X az övé volt. Ő kapta Tőle a figyelmet, őt szeretgette, vele találkozott, ők csináltak közös programot. Hiába van veled jóban, és akarja, hogy ti együtt legyetek, mert így Ő veszít. Ilyenkor azt lehet neki mondani, hogy azt a szereteted amit Te kapsz, nem az Ő szeretetéből veszik el, de ezt féltékeny ember nem fogja föl. Ahogy ha Te lennél Y te nem értenéd meg, és ha én lennék Y én sem.
2011. márc. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem próbáltad még megbeszélni a csajjal a dolgot?

am lehet h tényleg nincsen köztük semmmi nekem is van olyan fiu haverom, akivel állandoan együtt logunk neki is nekem is van egy kapcsolat ami nagyon jol müködik egyszerüen jo barátok vagyunk, szinte együtt nöttünk fel.

2011. márc. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

de akkor most szerelmes belé?? vagy csak mint havert félti vagy alapból attól fél hogy nem ő lesz a figyelem középpontjában X számára???

MIT TEGYEK ILYEN ESETBEN???:S

2011. márc. 16. 15:37
 5/6 A kérdező kommentje:
sztem ha megbeszélném vele magamból csinálnék idiótát mert a csaj letagadná...
2011. márc. 16. 15:38
 6/6 anonim válasza:

Lehet Y féltékeny, mert X túl sokat foglalkozik veled, lehet, hogy Y szerelmes Xbe de nem mondaná el neki...az semmi ha hozzásegít, hogy X barátnője légy, lehet nem gondolta, hogy X is komolyan gondolná


ha zavar akkor mondd meg Xnek, minek ennéd magad?

2011. márc. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!