Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent az ha arra ebredek...

Mit jelent az ha arra ebredek hogy egy halott jelenik meg a szobamban?

Figyelt kérdés
2009. febr. 22. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Hááát ..... hogy rosszat álmodtál?
2009. febr. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Kevesebb házipálesz, és ne egyél zsírosat alvás előtt! :D
2009. febr. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

halottat látni: áldás

Halottal találkozni a házban, amely halottat nem ismerhetünk: gyermektelenség jegye (azaz meddőség) :S

Holt embert látni, akit régen eltemettek, mintha most halna meg: közeli atyádfia hal meg.

Önmagát holtnak látni: öröm!


Krúdy Gyula Álmoskönyvéből néztem ki, azért írtam többfélét, mert nem írtad le pontosan az álmodat. Ha leírnád, sokat segítene.

2009. febr. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
38%
hogy már valahol máshol vagy, vagy nemkéne annyit inni! mármint alkoholt!
2009. febr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Képzelődsz.
2009. febr. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Sztem alvásparalízised van.

ez az a jelenség, amikor hirtelen felriadunk éjszaka és az alvás ébrenlét határán olyan dolgokat látunk, hallunk, sőt érzünk fizikai valójában, amik teljesen valósnak tűnnek. engem is ez kínoz, meg rengeteg ismerősömet. szorongással, feldolgozatlan problémákkal, stresszel függ össze. pl egyik haverom rendszeresen arra riad éjjel, hogy egy nagy dög macska ül a mellén, és nem kap tőle levegőt. én meg már volt, hogy arra ébredtem, hogy denevérek röpödnek a szobámban, és belém akarnak marni. szar dolog, de nem szerencsére nem azt jelenti, hogy dilis az ember (direkt megkérdeztem erről egy pszichiáter ismerőst).

2009. febr. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
te jó ég nekem is 2szer volt ilyen,csak nem tudtam mi lehetett,de nagyon durva volt.álom és valóság határán olyan volt mintha valami sötét gonosz dolog rántani magával és húzna el a semmibe befele.félelmetes volt
2009. márc. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Mit jelent? Én hiszek ebben (ha ciki ha nem), és szertinem azonkivül hogy egy halott állt a szobádban, ha egy ismerősöd volt, akkor közölni akart veled valamit! Vagy veszélyt, vagy valamire figyelmeztetni szeretett volna téged! Ha meg ismeretlen? Huh, háát azt nem tudom :S.
2009. márc. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
12%
kíváncsi vagyok miért húznak le mindenkit,remélem másokkal is fog ilyen durva dolog történni
2009. márc. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!