Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi legyen az email címem?

Mi legyen az email címem?

Figyelt kérdés

Horváth Boglárkának hívnak.

Próbáltam:

h.bogi, horvath.bogi, horvathboglarka, h.boglarka, horvathbogi, horvath.boglarka ...stb. Minden foglalt!


2011. márc. 19. 13:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

a pont helyett próbálj ki valami más jelet, nem tudom melyik jeleket engedélyezi

pl: horvath-boglarka, horvath_boglarka

vagy próbáld meg több ponttal, pl. horvath..boglarka

vagy mögé írsz egy számot, pl születési évet, pl. horvath.boglarka91, vagy kedvenc számot, stb.

2011. márc. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
horv.bogika, horv.boglarka szabad.
2011. márc. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
írj be mellé valami spanyol vagy idegennyelvű szót xD
2011. márc. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Fordítsd le a neved mondjuk németre. Kroatische Ranunkel. Ílyen mailcíme szerintem nem sok embernek van :-)))))
2011. márc. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
hobogi :)
2011. márc. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%

Na majd én megmondom a tutit! :D


Először is igényesnek kell lennie, a saját azonosítódnak és a domain szoláltatónak is.


Én a MAIL.COM szolgáltatónál vagyok. Rettentő igényes domain név (ezenkivül több ezer van még nekik) plusz a szolgáltató is faja... korlátlan tárhely stb.


boglarka.horvath@mail.com


Így szólna a címed. Igényes, örök életedre megtarthatod, külföldre tökéletes és teljesen ingyenes.


de nem tetszik a külföldi szolgáltató.


akkor postafiok.hu -> a gmail szoláltatása, vagyis olyan mintha gmailra regelnél csak ez egy másik szolgáltató de a google üzemelteti szóval megbízható.


ez esetben:


boglarka.horvath@postafiok.hu


Ez inkább olyan magyaros :D


Gmailt nem ajánlom, ott nem fogsz semmi szabadat találni, ott szinte minden le van foglalva.


remélem tudtam segíteni.

2011. márc. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nanjaaaaa@hotmail.com
2011. márc. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
**szerk.: a mail.com-ot teljesen magyaroszági kapcsolattartásra is tökéletesen jó ugyanolyan kb mint a gmail egyedül a kezelőfelület angol de minimális angol tudás se kell szinte hozzá hogy kezelni tudd.
2011. márc. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Egyébként az nem derült ki hova akartál regelni... gondolom gmailre? Ez esetben van még a postafiok.hu-n kívűl a mailbox.hu név. Mind a kettő a Google tulajdona, szóval ha gmailre akartál volna regelni, ezekre ugyanugy regelhetsz mert egy és ugyanazok csak a domain nevek különböznek.
2011. márc. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nekem keresztanyám csinálta jópár évvel ezelőtt az első e-mail címem és nekem boglarkadiana a felhasználónevem :) könnyebb megjegyezni mint bármilyen ponttal, alulvonallal elválasztottakat.
2011. márc. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!