Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezüst láncon ezüst medál...

Ezüst láncon ezüst medál mellett hordhatnék egy pici, szimbolikus jellegű arany medált is? Nem rongálják egymást?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Koptatják egymást,de inkább az a baj,hogy nem illenek össze.Vagy arany,vagy ezüst,de keverve nem.

Szerintem az olyan szegénységi bizonyítvány.Hogy nincs pénzed aranyláncra.Simán az ezüsttel semmi baj nincs.

2011. márc. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem félreértetted a kérdést... :) Az ezüstöt jobban szeretem,de az érettségimre kaptam egy nagyon szép medált,sajnálom,h csak úgy álljon az ékszerdobozban... Ez nem jelenti azt,h nincs arany láncom...
2011. márc. 19. 16:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Te is félre értetted.Nem azt mondtam,hogy nincs pénzed,hanem úgy néz ki,mintha nem lenne.Ha bemész egy ékszerboltba elég jól elkülönítve találod az arany és ezüst dolgokat.Nem illenek össze.De ha találsz egy ezüstláncot arany medállal,vagy fordítva,akkor hordjad.

És ne a zöldségeskisasszonyokat nézd meg,hogy aranylánc és tele ezüstgyűrűvel.Nekem nagyon visszataszító.

De csak a saját érzésemet próbálom elmagyarázni.

2011. márc. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Épp azt próbálom elmagyarázni,h számomra a medálnak szimbolikus jellege van,ahogyan az ezüst láncnak és medálnak is... Csak aggódok,h ne legyen baja vmelyiknek...
2011. márc. 19. 16:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Bajuk nem lesz egymástól. De mint a többiek is mondták; nem illenek össze, nem szép a kettő együtt.
2011. márc. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!