Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt a honfogla...

Miért csinálják ezt a honfoglalósok, csak szerintem hülyeség?

Figyelt kérdés
tudjátok van honfoglalón egy olyan rész hogy Nyereményjáték, ide az oldal fel tesz nyereményeket amikre lehet licitálni, 10szer licitálhatsz max, és nem ugy hogy megadsz egy összeget hanem, ha megnyomomd a licit gombot akkor az adott mennyiséghez hozzáad 10et és ezzel tte vagy az első, amíg vki meg nem nyomja utánad, ert akkor az övé a legtöbb. Ja és ez aranytallérban megy. Na és az lenne a kérdésem, hogy miért nem csak egy perccel a vége előtt kezdenek csak licitálni? jo vagy 5 perccel a vége előtt, de nem értem, meg hogy a licit lezárása előtt egy órával folyamatosan jönnek a licitek, de ez cska nekik rossz, nem? így több aranytallér veszik el nem? most is megnéztem egy ilyen licitálást az utolsó 3 percben, egyenletes 1 mp-es szünetes kattintgatásokkal a Frissít gombra, azt látom hogy 1 mp alatt 3 újsbb licit jön, na de az utolsó percben mp-enként 10 ujabb minimum..... nem értem meg hogy ez miért jó nekik? ilyen szűklátókörűek vagy mi?
2011. márc. 19. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudtom szerint a nyertes elveszti azt a bizonyos számú aranytallért, amennyivel megnyerte az adott tárgyat, és cserébe természetesen megkapja a nyereményt. A többiek pedig nem veszítenek semmit, mert nem ők nyertek, tehát nem is kell fizessenek.

Ez így van minden licitáláson... az emberek ajánlanak egymás után összegeket, aki pedig megnyeri, mert a többiek már nem licitálnak arra a bizonyos dologra, az kifizeti, és megkapja az adott tárgyat. A többiek pedig nem fizetnek, mert "kiszálltak" a licitálásból. :)

2011. márc. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha a végén nem te nyered meg azt amiért licitáltatok, akkor nem vész el az aranytallérod.

Egyébként szerintem ez vagy egy "nesztek licitálok csak azért, hogy följebb menjen az ára, úgyse kell", vagy egy "licitálok, hogy lássák itt vagyok, számoljanak velem is, majd én jól megmutatom nekik aztán milyen gazdag is vagyok én!"

Azérti s jó ha licitálsz előtte, mert ha sok aranytallérod van, akkor sokat tudsz licitálni, és ezzel kiszűröd azokat a kevésaranytalléros játékosokat, akiknek nincs annyi tallérjuk, hogy rád licitáljanak.

2011. márc. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert ha a végén licitálsz, nem dobod meg az árat. Ha mondjuk aukciós oldalon is teszel egy licitet, akkor akik megnézik, tudják, hogy harc lesz a tárgyért, és rádobnak az árra, hogy hátha meggondoltam magam. Aztán én is rádobok az árra, hogy megmutassam, itt vagyok barátom. Szóval ez egy öngerjesztő folyamat. Ha pedig van mondjuk 5 perc, és senki sem licitált, akkor van esély rá, hogy elfelejtenek felkelni...stb tehát olcsóbban megkapom.
2011. márc. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!