Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit dolgozol és mennyiért?

Mit dolgozol és mennyiért?

Figyelt kérdés
Korod? Családi helyzet?
2011. márc. 20. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:

A "mit dolgozol" részre: Hivatásos katona vagyok.

A "mennyiért" részt illetlenség megkérdezni - bárkitől, - ha akar ilyesmiről beszélni valaki, úgyis el fogja mondani, de ez egy olyan illetlenség, mintha megkérdeznéd egy érett, felnőtt nőtől, hogy "Hány éves tetszik lenni?" - Ezt sem illik, - és a mérsékeltebb vérmérsékletű nők ezen a kérdésen úgy siklanak át, mintha nem is kérdeztél volna...

- Ezzel válaszoltam egyúttal a "korod" részre is, - még ha nem is vagyok nő, akkor is.

A "családi helyzet" rész a juttatásokért, támogatásokért, segélyekért, kuncsorgókról idétlen "statisztikákat" készítők kérdése, - igazából ez is mindenkinek a magánügye (addig, amíg úgy viselkedik, hogy ezzel másnak kárt nem okoz). ----> Pl.: Bigámia

Azért válaszolok csak erre is, hogy ne gondold azt, hogy rosszindulatú vagyok az irányodba: Élettársi közösségben élek.

2011. jún. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igazgató helyettes vagyok. 33 Nő
2011. jún. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Naosztán... első válaszoló, te aztán megadod a módját:D Ez egy névtelen kérdés, névtelen válaszokat várok! Az az igazság, hogy ha erre válaszolsz még a személyiséged is fejlődhet tőle!
2011. jún. 21. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!