Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Mit...

Most mit csináljak? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Eddig az életemben már annyi rosszat megéltem, mint 15 ember egybe. Nagyon sokszor felmerült/felmerül bennem az öngyilkosság gondolata. Viszont amikor "odaérek", hogy megtegyem, vagy búcsú levelet írjak (nagyon szeretnék majd írni) akkor egyszerűen elkap a sírás nem megy tovább. Nem az miatt, hogy hiányozni fogok a családomnak, hanem csak azért mert mindíg 1-2 ember képe beugrik és tudom, hogy ha megtenném, lehet elszalasztanák valamit, ami lehet megtörtént volna. Nem szeretnék pszihológushoz menni, mert képtelen vagyok megnyílni full idegen embereknek. Minimum 6-7 levél van már szépen elszárva olyan helyen ahol megtalálnák a szeretteim. Elterveztem már minden, mégis attól tartok, hogy valami nem lenne úgy ahogy "kéne".

Értelmes válaszokat várok, ha lehet, előre is köszönöm.


2011. márc. 20. 22:49
 1/3 anonim válasza:

Az öngyilkosság nem megoldás. A következő életedben úgyis előjönnek azok a dolgok, amiket itt nem oldottál meg.

Nem írtad hány éves vagy, férfi vagy nő. De gondolom nő.

Próbáld meg az agykontrolt, nekem segített. Meglátod jobb irányba változik az életed. Írhatsz privátot.

2011. márc. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem keress meg egy jó kinezológust nem kérdez szinte semmit de mindenre megadja a választ a "tested", el fogsz csodálkozni az eredményen.
2011. márc. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egy kicsit bővebben is írhatnál, hogy mi a baj. Betegség?
2011. márc. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!