Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinálsz ha sírni szeretnél?

Mit csinálsz ha sírni szeretnél?

Figyelt kérdés
De nem tudsz
2009. febr. 23. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát semmit, mert nem tudok. Csak bámulok ki a fejemből tehetetlenül.
2009. febr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz?

Hmm nem értelek, dehidratálódtál és nincs több viz amit kisirhatnál???

Pff egyszerüen csak menj el egy helyre ahol magad vagy és sirj egyet :-)

2009. febr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"Mit csinálsz ha sírni szeretnél?

De nem tudsz"

A válasz: tombolsz és széttörsz mindent

2009. febr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
az arcomat karmolom, ütök valamit, sikítok, tehetetlenül dobálom magam az ágyon.
2009. febr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem van egy olyan tulajdonságom, hogyha "olyan" zenéket hallgatok mindig rámjön a sirás...nos azok az olyan számok mindenkinek más...meg kell találni rá kell teljesen hangolodni:) nekem ez szokott segiteni;) remélem segietttem.
2009. febr. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ha valóban sirni szeretnék, hát sirok. ha nem megy, akkor nem is akarsz sirni;) ne erőltesd, minek?
2009. febr. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem feltétlen azt jelenti hogy eröltetés, ha valaki "nem tud" sirni..igen is van ilyen,mert akkora depibe vagy akkora sokkhatás alatt állsz hogy még az sem megy csak szorongsz és nem tudsz sirni...Én már csak tudom,nemegyszer átéltem...
2009. febr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Neha tenyleg jollesik a siras ha olyan kedvemben vagyok,en ilyenkor egyedul a szobamban kiszoktam hisztizni magamat hajigalom es rugodom a parnakat stb.Ha jol kitombolom magam megnyugszom(lehet hogy hulyesegnek hangzik de nekem neha bevalik)Ha pedig ez nem megy gondolj szomoru dolgokra,szomoru szamok es jonnek a konnyek.
2009. febr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Leülök valahova, és Slipknotot hallgatok XĐ -az mindig segít ;)
2009. márc. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia. Először is: aki azt mondta, hogy "ha nem tudsz sírni, akkor nem is akarsz", neki nincs igaza! Van, hogy már annyi a gond, vagy annyira fáj valami (nem fizikailag), hogy sírni sem tudsz, csak nézel ki a fejedből.... De, hogy neked is válaszoljak, kedves kérdező: én olyankor "olyan" zenéket hallgatok és olyankor elkap a sírás, de elég, hogyha eszembe jut (vagy történik) még pluszba valami nagyon rossz és akkor is elkap a sírás. Üdv: Gyuszi
2010. márc. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!