Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki mit tud az Arteus Capital...

Ki mit tud az Arteus Capital nevezetű cégről? Állításuk szerint két éve vannak itt Magyarországon, de véleményt, hozzászólást még nem találtam róluk a neten. Ötleteket, észrevételeket, javaslatokat várok!

Figyelt kérdés

Megjegyzések: konkrétan érdekel a cég, mint a termékei oldaláról, azonban a végezhető munkát tekintve is.


Azonban mielőtt belevágnék, szeretném megismerni az érme mindkét oldalát. (a szépet hallottam, most jöhet a feketeleves...).


A feketelista.hu weboldalán nyilvántartják az említett vállalatot, de hogy megtudjam, miért került a nyilvántartásukba, előfizetést kellene nyitnom náluk. Ezt pedig nem szeretném. Előre is köszönöm segítségeteket!

[link]


2011. márc. 22. 15:48
 1/4 anonim válasza:

MLM rendszerű cég, vagyis a 8 lépcső legalján kezdesz, aztán egy rakás arany eladása és újabb kezdők toborzása után lépsz előre homályos kreditpontokért.

Kezdőként, miként a többi MLM-nél, az ismerőseidnél kell házalj, ki akar arany téglákat vásárolni pár ezer euróért (csak nagy tétellel érdemes foglalkozni).

Ha el akarsz menni hozzájuk, 20000 Ft befizetésével indítasz (kiképzési díj), óriási perspektívákkal kecsegtetnek, laptop, töltőtoll, egyéb parasztvakítás, de ha nem tudsz nagyon lóvés vevőket, akkor bukta. Ha tudsz vevőket, vágj bele.

Ja, és egyéni vállalkozóként számláznod kell.

2011. máj. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Mindenek előtt hadd pontosítsak! A kérdéses cég nem MLM rendszerben, bár a hálózati marketing rendszeréhez nagyon hasonló, ám a cég által kifejlesztett egyedülálló munkatársi hálózattal rendelkező rendszerben tevékenykedik, direkt értékesítéssel, tanácsadással. Az ország minden pontján vannak képviselői, és most már 6 városban/régióban régiós irodái.

Arany, nemesfém értékesítéssel is foglalkozik ugyan, de komplex szolgáltatásokkal, Magyarországon piacvezetőként, személyre szabott befektetési és megtakarítási programok vannak többek között a palettáján.

Az Arteus Capital GmbH nincs fekete listán, de a magyarországon az értékesítési hálózatot működtető Arteus International Kft. sem!

2012. máj. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én vásároltam az Arteustól és nálam minden rendben volt. Imádom az aranytömbjeimet :)
2012. dec. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A feketelista.hu oldalon minden Magyarországon bejegyzett vállalkozás szerepel. Ez nem feltétlen negatív dolgot jelent!
2014. jún. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!