Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan "oldódjak" majd könnyen...

Hogyan "oldódjak" majd könnyen fel?

Figyelt kérdés

Tavaszi szünetbe megyek lovastáborba. hívtam több ismerősömet is de senki nem tud eljönni különböző okok miatt. De én már bejelentkeztem és kicsit nehezen oldódok fel ha nincs ismerős. Már egy kicsit megbántam, hogy jelentkeztem : /

attól félek, hogy inkább ilyen visszajárók lesznek és meglesz nekik már a "csapatuk" és nemhiszem , hogy kéne nekik egy "újonc".


2011. márc. 22. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
A lovasok általában kicsit lúzerek szoktak lenni, szóval kedvesek és aranyosak. Ne aggódj, legyél te is kedves, aranyos, mint akit kenyérre lehet kenni és akkor jó barátokat találhatsz. :D Persze mindenhol akad pár elkényeztetett úrigyerek is, ők nem mindig azok. :D
2011. márc. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kénsavban
2011. márc. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
első: köszi a válaszodat :)
2011. márc. 22. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!