Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valakiről elnevez...

Hogyan lehet valakiről elneveztetni egy csillagot? Mennyibe kerül? És kapsz róla "bizonyítványt"?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 07:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Aki felfedezi, annak szívejoga elnevezni a csillagot.

De ma már annyi csillagot ismerünk, hogy leginkább betűk-számok alkotják a nevüket.

2011. márc. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de volt ilyen valahol, hogy akárkiről el lehet neveztetni. vagynem? szerintem ilyen is van.
2011. márc. 23. 07:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerencséd van, pont nálam lehet erre befizetni! Most akciósan egy fél csillagképre vevő lehetsz 3 szimpla csillag áráért. Hullócsillagok most 20 % kedvezménnyel! Tutira megéri, bizonyítványt is kapsz róla, hologramos tejúttal.
2011. márc. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én hallottam egy bizonyos csillagbankról, ahol ezt meg lehetett tenni. Keress rá, de lehet már nem létezik, mert eléggé törvénybeütköző égitesteket árulni. De lehet, hogy valamilyen módon meg van kerülve.
2011. márc. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
másodiknak nagyon vicces vagy de tényleg:) értem majd kutakodok. köszönöm.
2011. márc. 23. 14:24
 6/8 A kérdező kommentje:
[link] megtaláltam:)
2011. márc. 23. 18:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy fillért nem ér az egész...


Ez egy sima kis cég, ami a saját adatbázisába jegyzi be a csillagok neveit. Semmiféle, csillagászok által használt adatbázisba nem kerül be az általad adott név.


Senki sem fogja tudni, hogy az adott csillagnak a cég szerint (és szerinted) mi a neve...


Ezzel az erővel a 8:31-kor válaszolónak is fizethetsz, ahogy ajánlotta. :-)

2011. márc. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ha papírokat is ad:d
2011. márc. 24. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!