Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Senki nem bírja elviselni a...

Senki nem bírja elviselni a vért/vér látványát? Mi a bajotok vele?

Figyelt kérdés
Nem értem ezeket a finnyás embereket, akik a vért se tudják elviselni. Sőt, láttam olyat, aki hányt az ér látványától. Én különösen szeretem a vért..
2011. márc. 23. 15:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

csatlakozom hozzád.

18/lány vagyok és mindig nagyokat néznek hogy miért nem vagyok rosszul a látványától...eddig ahányszor vért vettek (régebben is, 10-14 éves koromban), akkor is anyámék lettek rosszul és őket kellett lefektetni én meg nagyokat vigyorogva néztem hogy csinálja a doki.

2011. márc. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
végre valaki:) a vérvételes dolog ugyanígy ment nálam is:D
2011. márc. 23. 15:55
 3/12 anonim ***** válasza:
de még a szurinál is ugyan ezek voltak a szitukxD az viszont fura hogy amúgy az orvosokat meg kórházakat rühellem, és nagyon meg kell cibálni ha el akarnak vinni oda. bár mostanában apám miatt gyakran járok kórházba de addig míg nem velem csinálnak valamit addig még jól bírom :D ellenben a tűtől se félek meg semmi..hát fura ^^
2011. márc. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A legtöbben nem a vér látványával vannak gondban hanem az érzéssel ami például vérvétel után/néha közben jelentkezik, ha nem olyan kemény legények mint te. Gyakori dolog hogy rosszul lesz vérvételnél valaki, szédül, stb. Aztán ehhez jön még a véres hullák a tévében, stb, ami nem szép látvány és bizony undorító, te láttál már élőben szétmarcangolt csecsemőt? Na szerintem rosszul lettél volna tőle még te is... magában egy üveg vért leteszel valaki elé attól nem lesz semmi baja. A körítés miatt nem tudják elviselni.
2011. márc. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

de az meg csak film:) ésmég attól is hánynak. az azért tényleg nem undorító, ha csakfilmben mutatják a dolgot.

azon mi a morbid köríték, hogy a sebembőlömlik a vér? mondhatni,hogy a seb alig látszik,szóval csak bőr+piros folyadék:D

2011. márc. 23. 16:23
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én filmeken se tudok rosszul lenni. Max ritkán kiráz a hideg és végigfut az agyamon hogy "uh, ez guszta" és továbblépek xD

De már kaptam el olyan pillanatokat mikor kórházban voltam hogy hozták be az autóbalesetet szenvedett férfit, csupa vér volt, főleg a karja, és úgy vonszolták el, anyám meg még régebben úgy megvágta a kezét hogy majdnem levágta az ujját, hát abból szó szerint ömlött a vér, rohantunk is a kórházba és összevarrták neki. Szóval ezeket is kibírtam. De azért próbára tenném magam hogy ha egy igazi szétmarcangolt hullát látnék akkor mi lenne, amit már milliószor elképzeltem de képzeletben nem lettem rosszul. Végülis bármikor fordulhat a kocka, de míg nem történik ilyen addig nem tudhatom pontosan.

2011. márc. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Orrvérzős vagyok, tehát sokszor sok vért látok magamból kijönni, de nem vagyok rosszul tőle.

Csak akkor leszek rosszul, (esetleg majdnem elájulok, ez volt a legrosszabb, ameddig eljutottam) ha nagy seb keletkezik rajtam. Akkor se a vér, hanem inkább maga a mély seb meglétének ténye a rossz.

2011. márc. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 WixyLady válasza:
én nem bírom..:D akár hányszor vesznek vért mindig rosszul leszek,úgy kell oda ráncigálni :D ha elvágom az ujjam akkor is le kell ülnöm különben elájulok..hogy tudnám magam rászoktatni h ne legyek rosszul?
2013. jan. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

Kerdezo.

Azert en megneznelek eloben egy harcteren ahol a napon ott hever par-(20-40)-temetetlen buzlo hulla akikbol omlik a buzlo-bomlo ver ha hozzaersz.asszem ossze okadnad magad rendesen.a golan-on lattam ilyent eloben.

2013. febr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én nekem semmi bajom a vértől.emlékszem történt egy kisebb baleset velem és csupa vér voltam.megoldottam egyedül.


és egyszer egy kislány úgy beverte az orrát hogy átázott még a blúza is a vértől.megfogtam bevittem a mosdóba, bevizeztem a kezemet és én mostan le róla a vért. ;)

2013. márc. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!