Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Részt vesztek a Föld napja...

Részt vesztek a Föld napja programban?

Figyelt kérdés
www.foldnapja.hu
2011. márc. 26. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kapcsolok ki semmit sem... kapcsolja le a gyurcsány meg az orbán a villájának a díszkivilágítását...
2011. márc. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaz,kapcsolják ki a korruptok.
2011. márc. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem, ez csak képmutatás vagy inkább önámítás, hogy én lekapcsolom egy évben egyszer egy órára a villanyt meg pár dolgot, akkor én már jó ember leszek mert tettem a Földért.


Akkor lenne talán értelme ha minden héten vagy akár minden nap lenne egy óra amikor az emberek elvágják magukat egy órára minden ilyen dologtól, és egymással foglalkozna a család. Ma már ez elég ritka, hiszen a tévé meg az internet neveli a gyerekeket nagyobb arányban, mint a szülők.

Vagy ha véletlenszerűen és bármikor, önként lenne az embereknek késztetése arra hogy csináljanak ilyet, nem pedig egy hetekig tartó promózás hatására.


Ennek az egésznek annyira nincs jelentősége és hatása mint az óraállításnak. Ma már olyan szintű folyamatos energiafelhasználás van, hogy azt egy óra tologatásával sem lehet behozni vagy látható eredményt elérni, de a tévében jól néz majd ki hogy egy óráig valami nem világított ami amúgy máskor mindig.

2011. márc. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én igen :P szerintem buli!!!!
2011. márc. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jah de az tény, hogy semmit nem teszünk érte, ha minden héten lenne 1-1 ilyen óra akkor talán de egyébként.....
2011. márc. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!